Clear Channel Poland już od maja w łódzkiej Manufakturze

Informacja Prasowa - 02.02.2021
149

Clear Channel Poland już od maja w łódzkiej Manufakturze

Clear Channel Poland już od maja w łódzkiej Manufakturze

Clear Channel Poland, jeden z wiodących dostawców reklamy zewnętrznej w Polsce, rozszerza swoje portfolio premium o aglomerację łódzką. Już od maja w ofercie firmy pojawi się 12 ekranów reklamowych w Manufakturze. To kolejny krok w rozwoju sieci nośników DOOH (digital out-of-home) Clear Channel, dostępnych w kilkunastu galeriach handlowych premium w Warszawie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i od wiosny właśnie w Łodzi.

Manufaktura to wizytówka Łodzi i nowe centrum miasta, w którym przestrzeń kultury i wyrafinowanej rozrywki znakomicie łączy się ze światem handlu i rekreacji. To zarówno atrakcja turystyczna dla przyjezdnych, miejsce spotkań dla łodzian, gratka dla smakoszy i wielbicieli znanych marek. Manufaktura jest znana nie tylko w Polsce, ale i za granicą, dzięki niezwykłej rewitalizacji zabytkowych obiektów pofabrycznych.

Umowa Clear Channel Poland z właścicielem galerii, Union Investment, obejmuje 12 powierzchni reklamowych. Nowo oferowane nośniki, które będą dostępne już od maja, rozmieszczone są w głównych ciągach komunikacyjnych centrum. Pojawienie się w ofercie galerii premium Clear Channel aglomeracji łódzkiej to dowód, że firma konsekwentnie stawia za poszerzanie swojego zasięgu na rynku.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze portfolio powiększy się o nową aglomerację, szczególnie że mówimy tu o najbardziej rozpoznawalnym i prestiżowym punkcie w regionie, jakim jest Manufaktura. Łódź to nasza kolejna lokalizacja z galerią Premium, a zarazem duży krok w rozwoju oferowanych przez firmę digitali. Teraz możemy zagwarantować naszym klientom pełen zasięg ich kampanii, zapewniając im dotarcie do kupujących w 7 największych aglomeracjach Polski podkreśla Michał Kaliński, Dyrektor Sprzedaży w Clear Channel Poland.

Comments

comments

149
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...