Cisowianka Perlage i OFF Festival Katowice podejmują współpracę

Informacja Prasowa - 22.07.2019
80

Cisowianka Perlage i OFF Festival Katowice podejmują współpracę

Cisowianka Perlage, marka należąca do Nałęczów Zdrój SA, została sponsorem głównym katowickiego OFF Festivalu, któremu szefuje Artur Rojek. Ich wspólne plany obejmują wsparcie sponsoringowe wyznaczającej nowe trendy imprezy muzycznej, ale też działania proekologiczne. 

Podobnie jak OFF Festival marka Cisowianka Perlage łączy miłośników kultury
z wielu zakątków ziemi. Naturalność i pierwotna czystość wody oraz otaczającego nas świata są częścią DNA naszej marki. Dlatego połączenie dobrej muzyki i ekologii wiernie oddaje naszą filozofię – mówi Dorota Weka, Dyrektor Kreatywna Marki Cisowianka Perlage.

Cisowianka Perlage od lat stawia na wysoką jakość. To  bardzo świadomy partner dla którego muzyka stanowi ważny element funkcjonowania. Bardzo się cieszę z tej współpracy – dodaje Artur Rojek, dyrektor artystyczny OFF Festivalu.

W ramach współpracy Cisowianki Perlage i OFF-a festiwalowych gości witać będzie w tym roku nowa brama, która stanie się centrum recyklingu. Jej twórcami są Kasia
i Wojtek Sokołowscy, rodzeństwo prowadzące firmę projektową SOKKA, laureaci europejskich nagród w dziedzinie wzornictwa. Tworzyli zaawansowane technicznie projekty dla różnych branż przemysłu w Polsce i na świecie, m.in. robota do operacji serca, różnego rodzaju sprzęty AGD, samochody wyścigowe, narzędzia budowalne, wozy strażackie, ratraki śnieżne, kaski dla kierowców rajdowych Formuły 1, a nawet… polski czołg.

Doświadczenie w projektowaniu doprowadziło ich do gorzkiej refleksji nad ogromnym wpływem przemysłu i branży projektowej na środowisko. Postanowili wykorzystać swoje know-how na temat projektowania, procesów produkcyjnych oraz cyklu życia produktów i poświęcić się działaniom związanym z ochroną środowiska. W 2018 roku Sokołowscy rozpoczęli wygaszanie działalności projektowej w ramach SOKKA, by poświęcić się pracy nad startupem Trashstock.com, którego celem jest budowa globalnej, zrównoważonej społeczności (global sustainable community). Trashstock na OFFie oznaczać będzie bramę, która zarazem stanie się punktem gromadzenia odpadów plastikowych.

OFF Festival nie od dziś troszczy się o środowisko. Jest laureatem międzynarodowej nagrody Green’n’Clean, otrzymał też nominację do tytułu Najbardziej Ekologicznego Festiwalu w Europie.

14. edycja OFF Festivalu odbędzie się w katowickiej Dolinie Trzech Stawów
w dniach 2-4 sierpnia. Wystąpią m.in. Foals, Suede, Jarvis Cocker, Neneh Cherry, Stereolab i Daughters.

 

Comments

comments

80
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...