Ciekawe aplikacje do poznawania ludzi

Redakcja PR - 01.04.2016
205

Wybór należy do Was!

Tinder, czyli król wszystkich randek. Aplikacja powstała w odpowiedzi na potrzeby użytkowników, którzy korzystali z portali randkowych i społecznościowych, jednak chcieli uprościć jeszcze bardziej całą komunikację. Wystarczy synchronizacja konta z naszym fejsem i gotowe! Trzeba tylko przesuwać zdjęcia w lewo lub w prawo zdjęcia interesującej nas grupy (np. mężczyzn) i wybierać te, które nas interesują. Wybranie przesunięcia w prawo lub w lewo oznacza, że dany profil nam się podoba albo wręcz przeciwnie.

Hunt Me to polska wersja Tindera dla branży IT. Ciekawe? Aplikacja dostępna jest na Windows Phone, IOS i Androida, więc każdy może z powodzeniem zainstalować ją na swoim urządzeniu mobilnym. Po uzupełnieniu swojego profilu można przystąpić do poszukiwania pracy. Aplikacja jest prosta, dlatego w łatwy sposób można zaprezentować swoje umiejętności pracodawcy, który może przez aplikację skontaktować się z wybranym kandydatem.

Elimi jest ciekawą opcją dla osób, które nie lubią nudy. Ta aplikacja umożliwia kontakt z nowymi ludźmi dzięki wyzwaniom, które osoba zza drugiego ekranu musi wypełnić. Opis gry brzmi następująco:

,,Dlaczego randki Elimi są fajne? Elimi skutecznie chroni Ciebie przed niechcianymi kontaktami i wiadomościami. Pozwala Tobie poznać drugą osobę zanim pozwolisz jej na kontakt poprzez czat. Daje Tobie zawsze świeże i oryginalne tematy do rozpoczęcia normalnej rozmowy.

Jak działa Elimi?

  1. STWÓRZ swój profil i propozycje gier.
  2. PRZEGLĄDAJ ludzi i ich gry w Twojej okolicy.
  3. GRAJ z tymi, którzy Ci się spodobają.
  4. CZATUJ tylko z najlepszymi :)”.

Brzmi oryginalnie, prawda?

Powstają również aplikacje i portale randkowe dla różnych grup społecznych. Istnieje portal randkowy dla chrześcijan (jeszcze nie ma aplikacji w Polsce) czy apka dla homoseksualistów pod nazwą Grindr, która ma już miliony ściągnięć. Twórcy tego typu aplikacji coraz częściej wychodzą do użytkowników, którzy jak najszybciej chcą poznawać osoby podobne do nich. Czy w tym szaleństwie jest metoda? Ktoś z Was korzystał z tego typu aplikacji?

 

Comments

comments

205
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...