Christmas Taste Swap – świąteczna kartka od VMLY&R

Informacja Prasowa - 23.12.2019
227

Christmas Taste Swap - świąteczna kartka od VMLY&R

A gdyby na Wigilię zamiast karpia zjeść makaron ryżowy z krewetkami, a zamiast kompotu z suszu spróbować pysznego Coquito? Poznaj Christmas Taste Swap – świąteczno-noworoczną książkę kucharską, która powstała we współpracy z oddziałami VMLY&R i jest niezwykłą podróżą po smakach od Filipin po Portoryko.

Jak smakują Święta?

Poznaj Christmas Taste Swap  książkę kucharską od VMLY&R, a w niej dwanaście wyjątkowych potraw, które powstały we współpracy z oddziałami VMLY&R z Europy, Azji, Afryki i obu Ameryk.

Święta to czas spędzany w gronie najbliższych. Kojarzy się z korzennymi zapachami płynącymi z kuchni i z poczuciem wewnętrznego ciepła. A gdyby na Wigilię zamiast karpia zjeść makaron ryżowy z krewetkami? Co powie rodzina, kiedy w miejsce kompotu z suszu zaserwujesz Coquito?

Christmas Taste Swap to niezwykła książka kucharska, która jest podróżą po smakach od Filipin po Portoryko. Zebranie przepisów z całego świata zajęło nam mniej czasu niż przyrządzenie Foie Gras, a sesja zdjęciowa trwała o połowę krócej niż ugotowanie dania z Portugalii. Ale było warto!

Dziś przekazujemy Ci moc kulinarnych odkryć i życzenia, by okres świąteczno-noworoczny był jeszcze bardziej magiczny. Przecież nie ma nic lepszego od wymiany doświadczeń i inspiracji! A kto wie, może nie będziesz już sobie wyobrażać Świąt bez Houbov’ego Kuby?

Comments

comments

227
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...