Charytatywni Allegro – zobacz Stadion Narodowy ze Stefanem Szczepłkiem

Redakcja PR - 12.04.2018
185

Charytatywni Allegro - zobacz Stadion Narodowy ze Stefanem Szczepłkiem

Od początku swojej działalności Allegro angażuje się w pomoc Fundacjom i Organizacjom Pożytku Publicznego. Również w tym roku ruszyła akcja charytatywni.allegro, która stworzona została we współpracy z Fundacją Ronalda McDonalda w ramach pomocy rodzinom i ich dzieciom.

Na serwisie charytatywni.allegro.pl. każdy z nas ma możliwość wystawiania i licytowania dowolnych przedmiotów na aukcjach, przekazując zebrane środki na wybrany cel charytatywny.

Akcja wspierana jest w tym roku przez takich ludzi jak Majka Jeżowska, Tomasz Jachimek, Robert Korzeniowski, Iwona Guzowska, Aleksander Doba i Stefan Szczepłek. Osoby znane i lubiane wystawiają na licytacji wspólny trening, spotkanie, mecz tenisowy, obiad, miejsce VIP na swoim koncercie czy nawet zwiedzanie Stadionu Narodowego z legendą i jednym z najbardziej uznanych komentatorów sportowych – Stefanem Szczepłkiem.

 

Niepowtarzalne przeżycie, jakim jest zwiedzanie Stadionu Narodowego z legendarnym i jakże podziwianym komentatorem sportowym to nie lada nagroda dla miłośników piłki nożnej. Stefan Szczepłek to autor wielu książek o historii futbolu, niewyczerpane źródło wiedzy i anegdot. Spotkanie z nim na największym obiekcie sportowym w kraju to wydarzenie, którego trzeba doświadczyć. Dodatkowo oprócz spotkania na zwycięzcę licytacji czeka kawa w wyborowym towarzystwie i książka Stefana Szczepłka „Moja historia futbolu” wraz z osobistą dedykacją.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do licytowania: http://charytatywni.allegro.pl/zobacz-stadion-narodowy-ze-stefanem-szczeplkiem-i6671197

Przypomnijmy, że cały dochód z licytacji przeznaczony zostanie na roczny koszt utrzymania 2 pokoi w Domu Ronalda McDonalda w Krakowie, w którym mieszkają rodziny dzieci leczonych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym na Prokocimiu.

 

 

Comments

comments

185
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...