Change Serviceplan i Media Ready dla Akademii Jazdy BMW Driving Experience

Informacja Prasowa - 25.06.2019
177

Change Serviceplan i Media Ready dla Akademii Jazdy BMW Driving Experience

“Sprawdź jak szybko mija dzień”, pod tym hasłem powstała lokalna produkcja filmowa zrealizowana dla BMW Polska przez Change Serviceplan i Media Ready, promująca BMW M Intensive Training – treningi jazdy sportowej. Agencje należące do jednej grupy komunikacyjnej Group One, odpowiadają za koncept kreatywny oraz za produkcję i realizację kampanii.

Program BMW M Intensive Training zapewnia doskonalenie umiejętności sportowej jazdy na torze wyścigowym pod okiem ekspertów. Każdy uczestnik szkolenia ma do dyspozycji najnowsze modele BMW M, w tym limitowanej edycji Competition,kompetentnych instruktorów BMW Driving Experience oraz tory, które umożliwiają osiąganie wysokich prędkości w kontrolowanych warunkach.

Za realizację treningów odpowiada akademia jazdy BMW Driving Experience, która po 40 latach funkcjonowania na świecie, została otwarta również w Polsce. Akademia BMW Driving Experience, umożliwia rozwijanie pasji i zdobywanie doświadczenia za kierownicą BMW.

W ramach kampanii powstał spot video z hasłem przewodnim “Sprawdź jak szybko mija dzień” wyprodukowany we współpracy kreatywno-produkcyjnej, w modelu “in-house” Group One. Spot przedstawia trening BMW M Intensive i pozwala poczuć emocje, które temu towarzyszą. Za koncept kreatywny i realizację odpowiada agencja kreatywna Change Serviceplan, a za produkcję Media Ready – agencja specjalizująca się w tworzeniu kreatywnego contentu video.

Kampania wystartowała 19 czerwca br.

Link do spotu: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=nEkkeoBgU8c

Więcej informacji na temat szkoleń BMW M Intensive Training na: https://bmw-drivingexperience.pl/trening-m-intensive.

Comments

comments

177
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...