CH MAX w Chrzanowie i MTS Chrzanów grają do jednej bramki

Informacja Prasowa - 30.01.2019
150

CH MAX w Chrzanowie i MTS Chrzanów grają do jednej bramki

CH MAX w Chrzanowie i MTS Chrzanów grają do jednej bramki

W styczniu 2019 r., Centrum Handlowe MAX w Chrzanowie zostało sponsorem drużyny piłkarzy ręcznych Miejskiego Towarzystwa Sportowego. Jest to kolejne działanie obiektu promujące oraz wspierające lokalną społeczność. W sierpniu wystartowała nowa kampania wizerunkowa Centrum z udziałem chrzanowianki – Wiktorii Kuli.

Blisko mieszkańców

Według badań CBOS, 81% Polaków jest zadowolonych z miejsca zamieszkania i to właśnie ono stanowi jedno z głównych źródeł satysfakcji obywateli. Nic więcej dziwnego, że coraz popularniejszym trendem w zarządzaniu obiektami handlowymi jest ich miastotwórcza rola i przenikanie się z przestrzenią miejską. Centrum Handlowe MAX, jedyny taki obiekt w powiecie chrzanowskim, kolejny raz nawiązuje współprace z lokalnymi podmiotami. Początkowo, były to takie działania jak chociażby kooperacje z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji. Następnie, w sierpniu, ambasadorką obiektu została Wiktoria Kula – jako przykład dziewczyny z sąsiedztwa, która wychowywała się w Chrzanowie i jest reprezentantką lokalnej społeczności. W styczniu, spółka Stec, będąca zarządcą Centrum Handlowego MAX, zacieśniła współpracę z kolejną miejską instytucją – Miejskim Towarzystwem Sportowym Chrzanów, a więc drużyną piłkarzy ręcznych.

Piłka ręczna – dumą Chrzanowa

Klub rozpoczął swoją działalność w 1996 roku, ale tradycją sięga aż do lat 60. XX wieku, kiedy to MKS Chrzanów był Mistrzem Polski. Od 2015 roku drużyna gra w I Lidze, w której walczy o pozycje lidera. Od teraz chrzanowscy szczypiorniści zyskali nowego kibica – Centrum Handlowe MAX.

Centrum Handlowe MAX to nowoczesny obiekt handlowo-usługowo-biurowy, którego budowa prowadzona była w dwóch etapach. Pierwsza faza otwarta została w lipcu 1999 r., natomiast w listopadzie 2009 r. chrzanowskie Centrum Handlowe MAX zostało rozbudowane. Głównymi najemcami są sklepy takie jak Piotr i Paweł, Rossmann, Empik, Deichmann, CCC, Diverse, Top Secret, Ryłko czy RTV Euro AGD. Obecnie Centrum.

 

Comments

comments

150
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...