Centrum Edukacji Obywatelskiej nowy klientem Propsy PR

Informacja Prasowa - 15.10.2020
130

Centrum Edukacji Obywatelskiej nowy klientem Propsy PR

Centrum Edukacji Obywatelskiej nowy klientem Propsy PR

 Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO) to jedna z największych organizacji pozarządowych zajmujących się edukacją w Polsce. Wspiera ona nauczycielki i nauczycieli we wprowadzaniu aktywizujących metody nauczania i poruszania ważnych tematów, by uczennice i uczniowie angażowali się w swoją edukację oraz lepiej radzili sobie z wyzwaniami współczesnego świata.

Jednym z obszarów działania organizacji jest edukacja związana z globalnymi wyzwaniami takimi jak migracje. – Chcemy uświadomić młodym ludziom, że za migracjami stoją różne motywacje i dotyczą każdego z nas. Migrujemy całe życie – zmieniamy szkołę, wyjeżdżamy z miasteczka, opuszczamy kraj, uciekamy przed problemami, znajdujemy rozwiązanie lub miłość życia. Każdy z nas zna kogoś, kto wyjechał lub przyjechał do Polski, to naturalne – mówi Elżbieta Krawczyk, dyrektorka programowa CEO.

Agencja Propsy PR poprowadzi dla CEO kampanię społeczną „Ponad Granicami. Rozmawiajmy o migracjach”, której celem jest pokazanie migracji jako nieodłącznego elementu życia społecznego oraz tematu do dyskusji. Kampania finansowana jest ze środków Unii Europejskiej.

Działania z ramienia Propsy PR prowadzi zespół pod kierownictwem Alicji Kisiel, Social Media Managera. Współpracę nawiązano we wrześniu 2020 roku w wyniku wygranego przetargu.

Comments

comments

130
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...