CCC z nowym dyrektorem marketingu oraz działem komunikacji i PR

Redakcja PR - 17.08.2017
209

CCC z nowym dyrektorem marketingu oraz działem komunikacji i PR

Zofia Korecka-Rejczak dołączyła do zespołu firmy obuwniczej CCC, obejmując stanowisko Global Marketing Director i będzie odpowiadać za całokształt działań marketingowych na 16 rynkach, gdzie obecnie działa firma. Zastąpiła Marka Kmiecika, który będzie dalej współpracował z firmą jako zewnętrzny Doradca Zarządu ds. Strategii i Komunikacji Marketingowej.

Zofia Korecka-Rejczak

Zofia Korecka-Rejczak do CCC przeszła z Adidas Group, gdzie zajmowała się marką Reebok jako Senior Brand Activation Director Central Europe, a wcześniej Brand Director Reebok na kraje CEE. W latach 2011-2012 była Dyrektorem Marketingu Castorama Polska, a wcześniej przez 5 lat pełniła tę funkcję  w Empik Group. Ma także doświadczenia pracy w agencjach reklamowych.

Do początku sierpnia 2017 roku, rolę Dyrektora Marketingu pełnił Marek Kmiecik, którego współpraca z Grupą CCC będzie kontynuowana.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i jej ekspansją na nowe rynki, firma obuwnicza CCC stworzyła również nowy dział Komunikacji i PR. Do spółki jako Kierownik ds. Komunikacji dołączyła Daria Sulgostowska. Do jej obowiązków będzie należało prowadzenie działań z zakresu komunikacji korporacyjnej spółki, a także komunikacji wewnętrznej oraz sportowej w Polsce i na rynkach zagranicznych, gdzie działa obecnie firma CCC.

Daria Sulgostowska

Daria Sulgostowska do CCC trafiła ze spółki OTCF, właściciela marki 4F, gdzie pełniła funkcję rzecznika prasowego, zajmując się projektami z zakresu współpracy z mediami i komunikacji zewnętrznej. Wcześniej pracowała w spółce energetycznej Fortum, prowadząc projekty między innymi z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu oraz sponsoringu. Zajmowała się także pracą dziennikarską. Związana również z działalnością sportową, jest trenerką tenisa ziemnego.

Comments

comments

209
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...