Castorama świętuje 24. urodziny specjalną loterią – do wygrania 3 domki rekreacyjne i 20 tys. nagród rzeczowych

Informacja Prasowa - 02.09.2021
166

Castorama świętuje 24. urodziny specjalną loterią – do wygrania 3 domki rekreacyjne i 20 tys. nagród rzeczowych

Castorama świętuje 24. urodziny specjalną loterią – do wygrania 3 domki rekreacyjne i 20 tys. nagród rzeczowych

Castorama przygotowała dla swoich klientów specjalną urodzinową loterię, która odbędzie się w dniach 1-19 września br. Do wygrania jest 20 tys. nagród rzeczowych a także nagrody główne: 3 domki rekreacyjne. Ich losowanie odbędzie się na antenie radia RMF.

Castorama już po raz 24. zaprasza klientów do wspólnego świętowania z okazji swoich urodzin. Od 1. do 19. września br. każda osoba, która dokona zakupów na dowolną kwotę, oprócz paragonu czy faktury otrzyma zdrapkę, dzięki której może wygrać jedną z 20 tysięcy nagród rzeczowych, a także zarejestrować się w grze
o domki rekreacyjne o powierzchni 35 m2 z dodatkową antresolą oraz ogrodzoną działką. Każdy z nich wybudowany został w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji – w Beskidach, na Pomorzu oraz Warmii.

– Świętowanie kolejnych urodzin to dla nas ogromna radość, którą chcemy się dzielić z naszymi klientami. Obserwujemy, jak na fali doświadczeń związanych z pandemią, ewoluowały potrzeby związane z wypoczynkiem. Jak pokazują nasze najnowsze badania, aż 84% Polaków chciałoby mieć na własność niewielki dom poza miastem. Jako firma odpowiadająca na potrzeby klientów, bacznie obserwujemy rynek i widzimy, że klienci postawili właśnie na wypoczynek poza miastem. Cieszymy się, że od 24 lat możemy wspierać Polaków w ulepszaniu ich warunków mieszkaniowych, zapewniając wsparcie na każdym etapie prac
i w różnych obszarach, również tych, związanych z wypoczynkiem – powiedział Beniamin Schön, Dyrektor ds. Klienta i Digitalu z Castorama Polska.

Wśród dodatkowych nagród rzeczowych w loterii Castoramy znalazły się karty podarunkowe o wartości 20, 50 oraz 100 zł, wkrętaki Bosch, zestawy mebli balkonowych Jumi oraz zestawy wkrętaków Topex.

Wyniki losowań publikowane będą w dniu emisji (7, 14 i 21 września br.) na stronie www.loteria castorama.pl

Comments

comments

166
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...