Carrefour wspiera 11. Półmaraton Bytomski

Informacja Prasowa - 12.09.2019
52

Carrefour wspiera 11. Półmaraton Bytomski

Już w najbliższą sobotę (14 września) wystartuje 11. PKO Półmaraton Bytomski. To największa impreza biegowa w mieście i jedna z największych w południowej Polsce. Z myślą o promocji aktywnego stylu życia, półmaraton wspiera Carrefour Polska.

Zawodnicy na koronnym dystansie 21 km rozpoczną zmagania o godz. 11:00. Głównemu biegowi będą towarzyszyły też zawody na krótszych dystansach – 10,5 km pętla połączona z Nordic Walking oraz bieg na 5 km.

Imprezę aktywnie wspiera Carrefour, który w ramach strategii transformacji żywieniowej, promuje jakość produktów spożywczych, zdrowe odżywianie i aktywny styl życia. Sieć już po raz piąty została partnerem Półmaratonu Bytomskiego. Hipermarket Carrefour Bytom w ramach współpracy przy organizacji wydarzenia dostarczy biegaczom wodę oraz energetyczne przekąski m.in. batony. Sklep ufundował również bony podarunkowe oraz kosze prezentowe dla zwycięzców sportowych zmagań.

Carrefour od kilku lat angażuje się w organizację maratonów oraz mniejszych imprez biegowych w różnych miastach w Polsce. Poprzez wydarzenia sportowe, sieć zachęca klientów, pracowników oraz wszystkich Polaków do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. Obok wspierania imprez biegowych, Carrefour Polska jest też głównym partnerem Tour de Pologne – największego wyścigu kolarskiego w Polsce.

Ponadto, dążąc do bycia liderem transformacji żywieniowej, Carrefour rozwija ofertę produktów ze „Zdrowej Półki” i nie ustaje w działaniach, by zagwarantować klientom dostęp do szerokiej oferty produktów bio w przystępnych cenach, produktów pochodzących od lokalnych i regionalnych producentów oraz gamy „Jakość z Natury”, pochodzącej z ekologicznie czystych terenów i wytworzonych z poszanowaniem środowiska naturalnego, zgodnie z zasadami zrównoważonego rolnictwa.

Comments

comments

52
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...