Carpeto w portfolio More Bananas

Informacja Prasowa - 03.12.2020
82

Carpeto w portfolio More Bananas

Carpeto w portfolio More Bananas

W listopadzie More Bananas rozpoczęło współpracę z marką Carpeto – producentem dywanów i chodników. Agencja odpowiada za komunikację marki oraz jej spójny wizerunek w social mediach.

W zakres obsługi More Bananas wchodzi prowadzenie profilu na Facebooku oraz Instagramie.
– Naszym celem jest komunikacja polskiej marki w social mediach. Najlepiej, jak umiemy dbamy o wizerunek Carpeto. Chcemy, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tej firmie. W mediach społecznościowych będziemy przybliżać ofertę marki, a także podkreślać jej charakter – mówi Kuba Łaciak, social media specialist.

Za działania w social mediach odpowiedzialny jest Kuba Łaciak (social media specialist) ze wsparciem graficznym Michała Oleksieja (art director). Marka wybrała More Bananas na podstawie przedstawionej oferty.

Carpeto to producent dywanów i wykładzin. Ze względu na różnorodną kolorystykę oraz rozmiary produktów, marka jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym gustom. Dywany są dostępne zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym.

Comments

comments

82
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...