Cały rock wakacje!” – lato z Rock Radiem

Informacja Prasowa - 24.06.2020
102

Cały rock wakacje!" - lato z Rock Radiem

Cały rock wakacje!” – lato z Rock Radiem
Już w piątek, 26 czerwca br. Rock Radio zaproponuje swoim słuchaczom pierwsze nowości programowe na lato. W wakacyjnej ramówce stacji – pod hasłem „Cały rock wakacje!” – znajdą się m.in. audycje poświęcone festiwalom rockowym, które przeszły do historii, kolejny Wielki Test z Klasyki Rocka oraz program na żywo nadawany z ogródka Hard Rock Cafe w Warszawie.
„Cały rock wakacje!” – pod takim hasłem w najbliższy piątek rusza wakacyjna ramówka Rock Radia.
Wśród nowości na lato przygotowanych przez redakcję stacji jest audycja „Bezludna wyspa”, nadawana codziennie o 18:15. Goście Rock Radia – aktorzy, muzycy, celebryci opowiedzą w niej, jaką płytę zabraliby ze sobą na bezludną wyspę i dlaczego. Z kolei w programach „Koncert mojego życia”  po godzinie 10:00 i „Festiwal Rocka” po godzinie 19:00 słuchacze będą mieli okazję przenieść się w czasie i powspominać festiwale, które przeszły do historii rocka.
Dodatkowo w każdy piątek, począwszy od 26 czerwca 2020 r., w godz. 15:00 – 20:00 Rock Radio nadawać będzie na żywo z centrum Warszawy. Plenerowe studio rozgłośni kolejny raz stanie w ogródku restauracji Hard Rock Cafe.
Oprócz tego przez całe wakacje słuchacze Rock Radia będą mogli zmierzyć się w eliminacjach do Wielkiego Testu z Klasyki Rocka. Najlepsi powalczą o zwycięstwo w finale, zaplanowanym na koniec wakacji.
Formularz zgłoszeniowy i regulamin zabawy już wkrótce dostępne będą na rockradio.pl.
Redakcja Rock Radia kontynuuje też akcję nagrywania klipów ze słuchaczami. W lipcu, z okazji 2. rocznicy śmierci Kory – Olgi Sipowicz, zespół stacji wraz z odbiorcami będzie pracować nad nową wersją utworu „Cykady na cykladach” Maanamu, w hołdzie wokalistce. Obecnie trwa nagrywanie klipu do piosenki „Wieża radości, wieża samotności”, a do akcji Rock Radia włączył się zespół Sztywny Pal Azji.
Dotychczas premierę miały już 2 takie klipy – w kwietniu br., w ramach akcji #Zostan w domu z Rock Radiem, powstała specjalna wersja piosenki „Kryzysowa Narzeczona” zespołu Lady Pank – nagrali ją słuchacze stacji wraz z Janem Borysewiczem, zaś pod koniec maja można było zobaczyć klip do piosenki „Nadzieja” zespołu Ira, który stworzyli odbiorcy Rock Radia wraz z liderem Arturem Gadowskim i pozostałymi muzykami grupy. Klipy można zobaczyć na rockradio.pl oraz na profilu Rock Radia na Facebooku i w kanale na platformie YouTube.

Comments

comments

102
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...