Burda wzmacnia rozwój produktów Travel & Science

Informacja Prasowa - 02.02.2018
223

Burda wzmacnia rozwój produktów Travel & Science

Od lutego stanowisko Senior Business Managera w Burda International Poland obejmuje Olga Sztąberska. Będzie ona odpowiadała za zarządzanie operacyjne segmentem tematycznym Travel & Science i raportowała bezpośrednio do CEO Alexandra Sorga. To realizacja nowo wprowadzonej struktury firmy, która wspiera rozwój produktów oraz pozwala efektywniej odpowiadać na oczekiwania czytelników i klientów.

Olga Sztąberska jest związana z Burdą od 7 lat, z rynkiem wydawniczym od 2006 roku. Od 2011 roku była Project Managerem w obszarze custom publishing odpowiedzialnym m.in. za relaunch i obsługę wydawniczą magazynu Kaleidoscope oraz za szukanie nowych obszarów współpracy wydawniczej. Od czerwca 2017 roku jako Senior Traffic Specialist koordynuje tytuły National Geographic, NG Traveler oraz całą grupę magazynów Focus.

 

Do jej kompetencji będzie należało koncentrowanie się na monetyzowaniu marek, działania marketingowe B2C, inicjowanie i wdrażanie nowych pomysłów biznesowych oraz zapewnienie efektywnej współpracy z innymi redakcjami i działami firmy.

 

Senior Business Manager to nowo utworzone stanowisko w strukturze firmy, któremu podlegają Brand Managerowie poszczególnych tytułów.

Comments

comments

223
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...