Bridgestone i VMLY&R zdobywają Złoto w konkursie Innovation 2019

Informacja Prasowa - 16.05.2019
293

Bridgestone i VMLY&R zdobywają Złoto w konkursie Innovation 2019

FleetPulse – projekt stworzony przez VMLY&R Poland i VMLY&R Londyn dla Bridgestone – otrzymał złotą statuetkę w konkursie Innovation, organizowanym przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

FleetPulse nie dopuszcza, by drobne usterki stawały się poważnymi problemami: obniża koszty napraw, wydłuża czas pracy pojazdów na drodze oraz usprawnia proces kontroli pojazdu dla każdego.

Rozwiązanie typu „3 w 1” łączy w sobie aplikację mobilną, scentralizowaną stronę internetową i urządzenie do monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS – Tire Pressure Monitoring System). Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i czujników specjalistycznych użytkownicy zyskują całkowity wgląd w osiągi pojazdów. Rozwiązanie pozwala kierowcom i menedżerom z wyprzedzeniem planować prace serwisowe, redukując czas przestojów i dzięki pełniejszemu obrazowi stanu pojazdu maksymalizować wydajność floty.
To bezkonkurencyjne rozwiązanie digitalowe – jedyne takie na rynku – łączy kontrole pojazdów, usługę rezerwacji serwisu, zarządzanie flotą i TPMS w jedną, łatwą w obsłudze platformę. System zapewnia komunikację w czasie rzeczywistym pomiędzy kierowcami, obsługą techniczną i administracją floty. A wykorzystanie chmury internetowej powoduje, że rozwiązanie FleetPulse może być używane w każdej chwili, przez każdego kierowcę i dla wszystkich marek opon.
Podążając za zmianami technologicznymi w branży transportowej, podyktowanymi trendem „connected mobility”, rozwiązanie FleetPulse jest gotowe pomagać flotom i sprostać ich potrzebom nie tylko dziś, ale i w przyszłości.
FleetPulse – kluczowe informacje:
  • aplikacja pozwala kierowcom na łatwe wypełnianie list kontrolnych,
  • umożliwia menedżerom powiadamiać kierowców i mechaników o nowych listach kontrolnych, rezerwacjach usług i wycofaniu pojazdów z drogi,
  • portal internetowy dostępny przez chmurę internetową zapewnia menedżerom podgląd stanu floty w czasie rzeczywistym, w tym dostęp do informacji o awariach i uszkodzeniach oraz wydajności,
  • w połączeniu z TPMS rozwiązanie automatycznie sprawdza ciśnienie w oponach pojazdu wysyłając ostrzeżenia do kierowców, jeśli jest ono zbyt niskie, unikając tym samym długoterminowych i kosztownych konsekwencji.

Comments

comments

293
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...