Branding Loans and More przy udziale Brandwise

Informacja Prasowa - 08.01.2020
291

Branding Loans and More przy udziale Brandwise

W październiku 2019 roku powstała nowa firma – Loans and More. Za koncepcje i projekt wizerunku odpowiadała agencja Brandwise (AdWise Group). Klienci marki mogą cieszyć się przejrzystym interfejsem strony internetowej oraz przyjaznym i nowoczesnym logotypem.

Loans and More to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem i praktyką na rynku finansowym. Oferuje swoim klientom rozwiązania finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb zarówno mikro, małych oraz średnich firm, jak i osób fizycznych.

Identyfikacja nowej marki jest podkreśleniem elementów, które są dla niej istotne – nowoczesność, użyteczność oraz przejrzystość.

Wizerunek firmy w internecie to jeden z elementów jej promocji. Dlatego Loans and More postawiło na zaakcentowanie swojej obecności właśnie na tym kanale. Logotyp nowego podmiotu wyróżnia się przyjemną złotą barwą. Natomiast strona internetowa jest czytelna i łatwa w nawigacji. Kolor granatowy oddaje biznesowy i profesjonalny charakter firmy, natomiast żółty i biały, wprowadzają lekkość i nowoczesność.

Za pomysł kreatywny i jego egzekucję odpowiada Brandwise (AdWise Group). Jest to pierwsze działanie tych dwóch podmiotów. Jednak dzięki udanej współpracy firmy pracują już wspólnie nad nowym projektem.

 

Comments

comments

291
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...