BNG otwiera dom produkcyjny Robonauts Pictures

Informacja Prasowa - 07.05.2020
4

BNG otwiera dom produkcyjny Robonauts Pictures

BNG otwiera dom produkcyjny Robonauts Pictures; Michał Jaksik managing directorem

Wraz z początkiem maja br. do platformy marketingowo – technologicznej Brand New Galaxy dołącza dziewiąta spółka – dom produkcyjny Robonauts Pictures, z Michałem Jaksikiem na czele, który obejmie rolę Managing Directora. Nowy podmiot w BNG to kontynuacja realizacji intensywnej strategii rozwoju hubu, ogłoszonej pod koniec kwietnia br.

Obecna globalna sytuacja jednoznacznie umacnia rolę E-commerce w strategiach rozwoju zarówno małych, jak i dużych klientów. Brak możliwości fizycznego kontaktu z produktem staje się wyzwaniem o niespotykanej do tej pory skali, co zmusza marki do poszukiwania zmiany jakościowej w obszarze przedzakupowego doświadczania produktu. – Już jakiś czas temu zaczęliśmy realizować ideę dedykowanego domu produkcyjnego, którego zadaniem byłby dobór wysokojakościowych technik produkcyjnych, w celu zapewnienia relacji z produktem on-line, co najmniej tak pełnej jak ta ze świata offline. Ruch ten jest częścią komunikowanej ostatnio strategii rozwoju BNG na lata 2020-2021 – komentuje Michał Glapiński, Chief Growth Officer Brand New Galaxy.

– Jakość premium nie jest już domeną wyłącznie wysokobudżetowych produkcji. Zdjęcia, materiały video i
animacje przeszły w kilku ostatnich latach niesamowitą metamorfozę, pokazując jak wiele marki mogą
uczyć się od tzw. user generated content. Wykorzystując naszą autorską metodologię produkcyjną, którą
właśnie oficjalnie rejestrujemy, chcemy zrewolucjonizować globalny rynek w zakresie tworzenia
zaawansowanych treści E-commerce. Jednym słowem stworzyliśmy dom produkcyjny uszyty na miarę
najbliższej dekady i potrafiący tworzyć unikatowej jakości content – do tego w dużej skali i bardzo dobrej
cenie. Dzięki pilotażowemu zastosowaniu naszej metodologii, już w pierwszych tygodniach funkcjonowania
otrzymaliśmy zlecenia na ponad 1200 filmów od kilku globalnych klientów – wyjaśnia Michał Jaksik,
Managing Director Robonauts Pictures.

Michał Jaksik jest producentem reklamowym specjalizującym się w produkcjach typu food film oraz product demo. Współtworzył i zarządzał pierwszym studiem table-top Mniam.tv, w którym w ostatnich latach pracy pełnił funkcję prezesa zarządu. W ciągu 10 lat pracy zrealizował kilkaset filmów dla takich marek jak: Danone, Nescafe, Lech, Mirinda, Biedronka i Milka. Robonauts Pictures to wysoko wyspecjalizowany dom produkcyjny zajmujący się tworzeniem treści wizualnych głównie do kanału E-commerce. Studio wykorzystuje najnowszą technologię produkcyjną, analitykę psychologii poznawczej oraz idee kreatywne, aby relacje konsumentów z produktem on-line, w pełni konkurowały z fizycznym doświadczaniem produktu. Robonauts używa autorskiej metodologii do

www.brandnewgalaxy.com
produkcji video, foto i 3D zarówno na poziomie współpracy na niewielką skalę z klientami lokalnymi, jaki i masowej produkcji dla globalnych hubów.

Comments

comments

4
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...