Bluza Big Mac®. Big Mac wśród ubrań

Informacja Prasowa - 21.05.2024
131

Kolekcja Big Mac debiutuje w aplikacji McDonald’s!

Soczysta wołowina, świeże warzywa i sos o unikalnej recepturze zamknięte w puszystej bułce z sezamem. Mmm… to połączenie smaków jest z pewnością znane wszystkim fanom Złotych Łuków. Big Mac to ikona McDonald’s, która już teraz jest dostępna w nowych wariantach: Big Mac BLT oraz Big Mac Bacon. Czy to koniec dobrych wieści? Absolutnie nie! Dla wielbicieli kultowego burgera i wyjątkowego stylu do zgarnięcia jest jedyny w swoim rodzaju merch Big Mac!

Kolekcja Big Mac. Big Mac wśród kolekcji.

Jedno jest pewne – ikony są wszędzie, a zwłaszcza wśród ubrań. Nadszedł czas, by odsłonić kolejne karty i przedstawić klasycznie ikoniczną kolekcję Big Mac. Czapka  z daszkiem, bluza z kapturem oraz t-shirt razem tworzą wyjątkowy zestaw. Psst! Merch jest limitowany, dlatego chcąc stworzyć ikoniczny outfit, trzeba się spieszyć!

MojeM Nagrody. Big Mac wśród programów lojalnościowych.

W jaki sposób można zgarnąć kolekcję Big Mac? Za każde zamówienie w restauracjach pod Złotymi Łukami z użyciem aplikacji McDonald’s Polska, fani Maka nagradzani są punktami, które następnie mogą wymieniać na nagrody dostępne w apce. W pierwszym kroku należy zainstalować na smartfonie aplikację, zaakceptować regulamin oraz przystąpić do programu lojalnościowego MojeM Nagrody. Następnie, w sekcji MojeM wystarczy wybrać odpowiedni produkt merchu, który chce się zgarnąć i dokonać wymiany produktów. Merch dostępny jest w czasie dropów, których daty podane są w aplikacji.
Proste? Proste! Ostatni krok to oczywiście stworzenie stylizacji, która z merchem Big Mac, na pewno będzie wyjątkowa. Do dzieła!

Comments

comments

131
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...