Blues Pills zagra na „Płycie Rocku Antyradia” 2019

Informacja Prasowa - 27.01.2020
232

Blues Pills zagra na „Płycie Rocku Antyradia” 2019

19 marca (czwartek) w warszawskim Klubie „Stodoła” zostaną ogłoszeni laureaci 14. edycji „Płyty Rocku Antyradia”. Ostatnią z zaproszonych gwiazd będzie Blues Pills ze Szwecji. Obok nich wystąpią też brytyjska formacja Allusinlove oraz Bruklin – ubiegłoroczny zwycięzca „Antyfestu Antyradia”. 

Blues Pills to kapela dobrze znana polskim fanom muzyki rockowej. Powstała w 2011 roku w szwedzkim Örebro. Swoją oryginalną stylistykę zawdzięcza mieszance elementów psychodelicznego rocka i bluesa, w której słychać inspirację klasyczną muzyką rockową lat 60. i 70. W Polsce byli już kilkukrotnie, ostatnim razem na Pol’and’Rock Festival w 2018 roku, gdzie spotkali się z bardzo ciepłym przyjęciem przez wielotysięczną publikę. Na swoim koncie mają dwa albumy studyjne, a jeszcze w tym roku ukaże się ich trzecia płyta, z której kawałki z pewnością będzie można usłyszeć podczas gali „Płyty Rocku Antyradia” 2019.

Obok Blues Pills na scenie wystąpi też brytyjski Allusinlove – rockowa post-grunge’owa formacja, znana z takich przebojów jak choćby „All Good People”. Ich debiutancki album „It’s Okay To Talk”, którego premiera miała miejsce w czerwcu 2019 roku, został nominowany do plebiscytu Antyradia. Publiczność zobaczy również rodzimy Bruklin – ubiegłorocznych zwycięzców „Antyfestu Antyradia”.

Gala „Płyty Rocku Antyradia” to jednak przede wszystkim ogłoszenie wyników najważniejszego plebiscytu muzyki rockowej w Polsce. Stanie się to już po raz czternasty. Za 2019 rok nominowano w dziesięciu kategoriach kilkadziesiąt zespołów i artystów z Polski i zagranicy. Wśród nich m.in.: Kult, Nocny Kochanek, Muniek Staszczyk, Pidżama Porno, Rammstein, Volbeat, Slipknot, Ozzy Osbourne czy Greta Van Fleet. O tym kto otrzyma statuetki decydują słuchacze Antyradia i fani muzyki rockowej. Głosować można na stronie Antyradio.pldo 14 lutego br.

Bilety na galę „Płyty Rocku Antyradia 2019” dostępne są na stronie ebilet.pleventim.ploraz w Klubie „Stodoła”. Podwójne zaproszenia na imprezę będzie można też wygrać na antenie Antyradia i stronie Antyradio.pl.

 

Comments

comments

232
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...