Biznes na wrotkach w jednym z najkreatywniejszych miast Polski. Spotkanie networkingowe w łódzkim Idea Hub

Informacja Prasowa - 16.02.2018
22

Biznes na wrotkach w jednym z najkreatywniejszych miast Polski. Spotkanie networkingowe w łódzkim Idea Hub

Kino 4D, papugarnie, escape roomy… chociaż w Łodzi jest wiele interesujących miejsc do spędzania czasu, mieszkańcy miasta ciągle odkrywają nowe rozrywki. Przykładem takiego miejsca jest pierwsza w Łodzi wrotkarnia – KołoWrotki, której założycielkami są Patrycja Miarka oraz Anna Szawara. W najbliższy czwartek, 22 lutego o godzinie 19:00 w łódzkim Idea Hub opowiedzą skąd wzięły pomysł na biznes oraz przed jakimi wyzwaniami stanęły prowadząc firmę wspólnie z przyjacielem.

Łódź, jako jedno z zaledwie trzech miast w Polsce i 64 na świecie, otrzymało tytuł Miasta Kreatywnego Sieci UNESCO. Znane ze swoich innowacyjnych koncepcji, sprawia, że na lokalnych przedsiębiorcach spoczywa spora odpowiedzialność, aby świadczone przez nich usługi były wyjątkowe i konkurencyjne.

Rozpiętość łódzkiej oferty kulturalno-rozrywkowej stanowi coraz większe wyzwanie dla tutejszych przedsiębiorców. Na mapie Łodzi można obecnie odnotować takie miejsca, jak barbershop, w którym za dnia mężczyźni mogą się ostrzyc a nocą napić drinka. Znajdą się także salon gier wirtualnej rzeczywistości, studio kulinarne organizujące warsztaty gastronomiczne, park trampolin czy pokój furii, w której klienci mogą rozładować stres demolując specjalnie do tego przystosowany pokój.

Wśród nich można wymienić także łódzką wrotkarnię – KołoWrotki. Otwarta niespełna półtora roku temu, przyciąga mieszkańców miasta i okolic, którzy chcą aktywnie spędzić czas na ośmiu kółkach. KołoWrotki to dzieło Patrycji Miarki oraz Anny Szawary – przyjaciółek o zupełnie różnych temperamentach, które wspólnie stworzyły nowe miejsce na mapie Łodzi. Mimo niewielkiego doświadczenia w zakresie prowadzenia własnego biznesu, odpowiedziały na potrzebę rynku, odnosząc przy tym sukces. Już w czwartek, 22 lutego o godzinie 19:00 w łódzkim Idea Hub, podczas spotkania networkingowego, opowiedzą jak wygląda zakładanie oraz prowadzenie biznesu w jednym z najkreatywniejszych miast w Europie. Przybliżą jak wspólnie przeżywały wzloty i upadki, a także jaką rolę w całym przedsięwzięciu odgrywają przyjaźń oraz wspólna pasja.

Zapisy na wydarzenie dostępne są pod linkiem https://293055-82.evenea.pl https://293055-82.evenea.pl oraz drogą mailową – drewnowska@ihub.pl.

Comments

comments

22
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...