Biurowa część Browarów Warszawskich ukończona

Informacja Prasowa - 22.09.2020
238

Biurowa część Browarów Warszawskich ukończona

Kancelaria Allen & Overy oraz Grupa Żywiec wprowadzają się do Biur przy Warzelni w Browarach Warszawskich

Największy budynek biurowy w kompleksie Browarów Warszawskich jest już gotowy do użytku. Pracę w Biurach przy Warzelni rozpoczęły już kancelaria Allen & Overy oraz Grupa Żywiec. To kolejny krok do zakończenia budowy miejskiego kwartału Browarów Warszawskich.

Biura przy Warzelni to trzeci i jednocześnie największy biurowiec w całym projekcie, który Echo Investment oddaje do użytku. Kolejne 24 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, jakie oferuje najemcom znajduje się w samym sercu Browarów Warszawskich, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowej Warzelni, Ogrodu Centralnego i Leżakowni.
Biura w Browarach Warszawskich przyciągnęły świetnych najemców, którzy uwierzyli w potencjał naszej flagowej inwestycji. Od samego początku dbamy o to, aby oferowany przez nas standard biur był na najwyższym poziomie. Choć warszawska Wola biurami stoi to jednak Browary Warszawskie na ich tle są inwestycją niebanalną. Ponadczasowa architektura, bogata zieleń wpisana w przestronne, otwarte place miejskie i świetnie skomponowana oferta restauracyjna i usługowa w zasięgu ręki to zdecydowane atuty inwestycji. Społeczność Browarów Warszawskich zyskała kolejnych członków. Jestem przekonany, że zarówno pracownicy Allen & Overy oraz Grupy Żywiec już wkrótce będą mogli pochwalić się, że pracują w wyjątkowej części Warszawy.

Michał Żelski, dyrektor regionalny w dziale biur Echo Investment

Biura przy Warzelni stały się nową lokalizacją biurową kancelarii Allen & Overy oraz Grupy Żywiec.
Browary Warszawskie to obecnie jedna z najciekawszych lokalizacji w stolicy. Najwyższy standard projektu oraz samej inwestycji z pewnością spełnią oczekiwania naszych klientów i pracowników oraz pozwolą wdrożyć innowacyjnie rozwiązania aranżacyjne i techniczne. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią projektu, który zmienia wizerunek warszawskiej Woli.

Arkadiusz Pędzich, Partner Zarządzający warszawskiego biura Allen & Overy.

Biurowa część Browarów Warszawskich ukończona

Budynek charakteryzuje się nietuzinkową architekturą zaprojektowaną przez pracownię JEMS Architekci. Wyróżnia się niestandardową bryłą, która z trzech stron otoczy Leżakownię oraz Ogród Centralny. Podobnie jak pozostałe budynki biurowe będzie miał schodkową architekturę, która w głównej części wzniesie się na poziom 8. kondygnacji.  Dla pracowników dostępne będą zielone tarasy. Przeszklona elewacja z elementami okładzin w kolorze szampańskim oraz lekko obrócone, pionowe elementy fasady nadadzą budynkowi głębi, dodatkowej zmienności i światłocienia. W słoneczny dzień będzie można podziwiać blaski i cienie odbijające się w tej strukturze. Na parterze budynku znajdą się restauracje i siłownia. Już wkrótce otworzy się tutaj piekarnia Bakery Browary Warszawskie. Część podziemna budynku połączona jest z zabytkowymi piwnicami. To tutaj powstanie autorski koncept lwowskiej Grupy Kumpel. Craft&Beer Kumpel Atelier ugości wkrótce warzonym na miejscu piwem, świetnymi trunkami i pyszną kuchnią.  Na dwóch poziomach parkingu podziemnego znajdzie się blisko 300 miejsc parkingowych dla pracowników biur, jak i gości Leżakowni oraz lokali usługowych w innych częściach Browarów.

Browary Warszawskie coraz mocniej zaznaczają swoją obecność na warszawskiej Woli.  Kolejny fragment inwestycji otwiera się na nowych użytkowników. Zakończenie budowy i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie Biur przy Warzelni to również zakończenie realizacji blisko 50 tys. mkw. powierzchni biurowej Browarów Warszawskich. To kolejny krok do zakończenia budowy naszego miejskiego kwartału – Michał Gerwat, dyrektor projektu Browary Warszawskie

Do końca roku zakończona zostanie realizacja nowych budynków w kompleksie. Warto przypomnieć, że Echo Investment w kwartale ulic Grzybowska, Krochmalna, Wronia i Chłodna zrealizowało już trzy budynki biurowe: Biura przy Bramie, Biura przy Willi oraz Biura przy Warzelni, trzy budynki mieszkaniowe wzdłuż ulicy Krochmalnej oraz Apartamenty przy Bramie, tj. budynek Resi4Rent. Ostatnie prace wykończeniowe trwają w ikonie Browarów Warszawskich – Apartamentach przy Warzelni. Deweloper skupia się teraz na rewitalizacji zabytkowej Warzelni oraz Leżakowni. Ostatnim etapem inwestycji będzie przygotowanie przestrzeni wspólnych: woonerfu Haberbuscha i Schielego, Ogrodu Centralnego, Rynku Warzelni i Dziedzińca Laboratorium. Równolegle prowadzone są prace wykończeniowe w restauracjach i lokalach usługowych w tworzącej się tu Dzielnicy Spotkań i Smaków.

Comments

comments

238
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...