„Bilet dla Powstańca” w kinach sieci Helios

Informacja Prasowa - 06.08.2019
100

"Bilet dla Powstańca" w kinach sieci Helios

Z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego sieć kin Helios przygotowała specjalną akcję skierowaną do bohaterów tego historycznego zrywu. Do końca roku mogą oni skorzystać z zaproszenia sieci do jednego z jej kin na dowolnie wybrany seans filmowy.

 

Mieszkańcy Warszawy i wielu innych polskich miast wspominają w sierpniu wybuch i losy Powstania Warszawskiego. Aby uhonorować uczestników walk sprzed 75 lat, sieć kin Helios przygotowała specjalną akcję „Bilet dla Powstańca”. Od 1 sierpnia br. wszyscy Powstańcy Warszawscy mogą wybrać się do jednego z 47 kin Heliosa w całej Polsce i wraz z osobą towarzyszącą zobaczyć dowolnie wybrany film.

 

– Będziemy zaszczyceni, goszcząc w naszych salach kinowych uczestników Powstania Warszawskiego. W naszej akcji chcemy wyrazić wdzięczność za ich odwagę i postawę. Wierzymy, że z „Biletem dla Powstańca” będą oni mogli atrakcyjnie spędzić czas w kinie, oglądając jedną z wielu ciekawych propozycji filmowych – mówi Tomasz Jagiełło, prezes sieci kin Helios.

Aby otrzymać „Bilet dla Powstańca”, należy okazać przy kasie kinowej dokument potwierdzający udział w Powstaniu Warszawskim – np. legitymację związku zrzeszającego uczestników Powstania Warszawskiego, Kartę Powstańca (wydawaną przez ZTM) lub zaświadczenie wydane przez Urząd do Spraw Kombatantów.

Akcja realizowana jest we wszystkich 47 kinach sieci Helios w całej Polsce do końca br.

Szczegóły można znaleźć na stronie www.helios.pl/powstanie.

Comments

comments

100
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...