Big-Active poszerza portfolio o liściastą Herbatę Zieloną z Mango

Informacja Prasowa - 17.02.2021
154

Big-Active poszerza portfolio o liściastą Herbatę Zieloną z Mango

Big-Active poszerza portfolio o liściastą Herbatę Zieloną z Mango

W portfolio herbat zielonych Big-Active pojawił się nowy produkt – liściasta Herbata Zielona z Mango. Tym razem marka zaprasza do świata egzotyki łącząc klasyczną herbatę zieloną z dodatkiem mango i pachnących płatków kwiatów.

Herbata zielona z mango to pierwsza od lat nowość w portfolio liściastych herbat Big-Active. Wyrazisty smak zielonej herbaty tym razem został złamany słodyczą mango i podkreślony płatkami nagietka. Każda filiżanka nowej mieszanki przywołuje wspomnienia długich letnich słonecznych dni, zachwycając swoim wyjątkowym egzotycznym smakiem. To propozycja dla smakoszy życia i kolekcjonerów wrażeń, zapewniająca harmonię ducha i ciała. Jednocześnie, herbaty marki Big-Active charakteryzują się wysoką jakością składników, pobudzącym zmysły aromatem i atrakcyjnym wyglądem.

Nowość dostępna jest w sklepach stacjonarnych oraz online, w tym na stronie oficjalnego sklepu Herbapol-Lublin: e-herbapol.com.pl. Sugerowana cena detaliczna to 4,99 zł za opakowanie 100 g.

Herbaty zielone należące do portfolio marki Big-Active to doskonały wybór dla osób nielubiących stać w miejscu i cieszących się życiem. Pora dnia nie gra roli, każda jest tak samo dobra na zaparzenie swojej ulubionej herbaty. Starannie zbierane liście połączone z egzotycznymi dodatkami przypadną do gustu miłośnikom pysznych połączeń smakowych.

W portfolio herbat zielonych Big-Active dostępne są zarówno warianty liściaste, jak i ekspresowe. Nie brakuje wersji klasycznych oraz tych z dodatkiem  aromatów owocowych i owoców. Herbata liściasta występuje w pięciu smakach. Wszystkie mieszanki herbat zielonych z portfolio marki to wyjątkowe kompozycje, które umilą chłodne, zimowe dni.

Więcej o nowym produkcie przeczytasz na: https://big-active.pl/produkt/herbata-zielona-z-mango-100g/.

Więcej o ofercie herbat zielonych Big-Active na stronie https://big-active.pl/produkty/herbaty-zielone/.

Comments

comments

154
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...