„Biegnij Warszawo” – odbierz pakiet startowy w Placu Unii

Informacja Prasowa - 01.10.2019
24

„Biegnij Warszawo” – odbierz pakiet startowy w Placu Unii

Od 1 do 5 października w specjalnie przygotowanym lokalu w Placu Unii odebrać będzie można pakiety startowe „Biegnij Warszawo”. To coroczny warszawski bieg uliczny. W tym roku odbędzie się 6 października. Ideą wydarzenia jest promocja wspólnego wysiłku fizycznego. Imprezą towarzyszącą jest „Maszeruję – Kibicuję”. Uczestnictwo polega na przejściu marszem pętli, wyznaczonej obok trasy biegu.

Pomysł na zwiedzanie Warszawy

„Biegnij Warszawo” jest imprezą biegową, która odbywa się cyklicznie w Warszawie. Dystans biegu to 10 km. Jego trasa przebiega przez główne ulice oraz miejsca symboliczne w stolicy. Udział w wydarzeniu to więc coś więcej niż grupowa rekreacja. To aktywny sposób na zwiedzanie stolicy. Celem imprezy jest promocja zdrowia i aktywności fizycznej. Uczestnictwo w biegu uświadamia wartość sportu amatorskiego oraz podkreśla jego znaczenie w dbałości o własne samopoczucie i sylwetkę.

Aktywne kibicowanie poprzez maszerowanie

„Maszeruję – Kibicuję” to wydarzenie towarzyszące „Biegnij Warszawo”. Udział polega na przejściu marszem 5-km pętli, wyznaczonej obok trasy biegu. To idealne rozwiązanie dla kibiców, którzy chcą aktywnie wspierać zawodników. Taki rodzaj uczestnictwa w imprezie może być też alternatywą dla wszystkich, którzy nie czują się jeszcze na siłach, aby pokonać dystans 10 km. Nie ma limitów wiekowych, liczy się tylko chęć. Pakiety startowe w biegu „Biegnij Warszawo” można odebrać w Centrum Handlowym Plac Unii na poziomie -1.

Comments

comments

24
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...