Bezpłatne hulajnogi elektryczne – nietypowy employer branding Axpo

Informacja Prasowa - 03.10.2019
6

Bezpłatne hulajnogi elektryczne - nietypowy employer branding Axpo

W Warszawie pojawiły się nowe hulajnogi elektryczne do bezpłatnego wypożyczenia. Pojazdy #NapędzaMnieAxpo to niespotykana dotąd forma udogodnień pracowniczych. Z możliwości darmowych przejazdów korzysta już ponad 70 osób.

Axpo Polska, część Grupy Axpo z centralą w Szwajcarii, tworzy i promuje rozwiązania przyjazne środowisku nie tylko dla swoich klientów, ale również pracowników. Axpo zaopatrzyło warszawskie biuro w hulajnogi elektryczne z możliwością ich bezpłatnego wypożyczenia przez pracowników. W ten sposób zapewniono ekologiczny oraz wygodny transport w godzinach szczytu do biura lub domu.

Wprowadzona możliwość korzystania z elektrycznych hulajnóg wpływa pozytywnie na znaczne ograniczenia emisji CO2oraz przede wszystkim na jakość i komfort pracy. Axpo wyznacza nowe trendy w oferowanych benefitach pracowniczych i łączy ludzi,którzy w innowacyjny sposób kształtują zrównoważoną przyszłość.

Pracownicy Axpo, poza możliwością bezpłatnego wypożyczenia hulajnogi, korzystają również m.in. z prywatnej opieki zdrowotnej, karty sportowej, dofinansowania do urlopu, dostępu do zdrowych przekąsek czy licznych wydarzeń integracjach.

 

Comments

comments

6
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...