„Ben 10 Wyzwanie” – teleturniej Cartoon Network dla całej rodziny

Informacja Prasowa - 26.10.2017
93

„Ben 10 Wyzwanie” – teleturniej Cartoon Network dla całej rodziny

Kanał dziecięcy Cartoon Network ma nową, rodzinną propozycję. Familijny teleturniej „Ben 10 Wyzwanie” to niepowtarzalna okazja, by sprawdzić swoją wiedzę na temat serialu „Ben 10” i przeżyć niesamowitą przygodę, wspólnie kibicując ulubionej drużynie. Premiera programu, który poprowadzi Bartosz Obuchowicz, w sobotę 4 listopada o godz. 8:15 i 15:35.

Wymagające konkurencje sprawnościowe, zadania testujące pamięć i znajomość serialu „Ben 10”, wielkie emocje i mnóstwo efektów specjalnych – to wszystko czeka na widzów w nowym, rodzinnym teleturnieju Cartoon Network „Ben 10 Wyzwanie”. W programie zmierzą się ze sobą polskie drużyny składające się z dwójki dzieci i jednego dorosłego, które będą rywalizować o wejście do Omnifinału i wyjątkowe nagrody.

Teleturniej daje dzieciom wyjątkową szansę na to, by poczuć się jak ich ulubiony bohater – Ben Tennyson. Najmłdodszych czekają wyścigi przez gorącą lawę, efektowne zmiany w kosmitów znanych z serialu i serie trudnych pytań na temat kreskówki. Zapowiedź wrażeń i niespodzianek, które czekają na widzów można zobaczyć w zwiastunie programu: www.youtube.com

Premiera rodzinnego teleturnieju „Ben 10 Wyzwanie” 4 listopada na antenie Cartoon Network. Emisja w soboty o godz. 8:15 i 15:35. Pogram prowadzi aktor Bartosz Obuchowicz.

 

Comments

comments

93
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...