Będziesz #wdomunaświęta? Ten film przypomni Ci o tym, co naprawdę ważne

Informacja Prasowa - 20.12.2019
289

Będziesz #wdomunaświęta? Ten film przypomni Ci o tym, co naprawdę ważne

Gdy w radiu pojawia się świąteczny przebój George’a Michaela to znak, że już czas rozpocząć przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Szukamy odpowiedniej choinki, kolorowych lampek, przeglądamy setki przepisów i rozglądamy się za prezentami dla bliskich. Są rodziny, które bycie razem #wdomunaświęta doceniają jeszcze bardziej.

Świąteczny spot Fundacji DKMS to portret rodzinny oczami Bianki, 5-letniej dziewczynki. Wśród zabawnych zwyczajów bliskich, które Bianka przytacza przy wigilijnym stole, poznajemy skrawki rodzinnej historii, która nie zawsze była radosna.
Bianka

Bianka

Film przypomina o tym, co naprawdę ważne – to nie prezenty, nie choinka i nie świąteczne potrawy sprawiają, że Boże Narodzenie jest wyjątkowym czasem. Najważniejsi są nasi bliscy, dlatego warto docenić to, że do wigilijnego stołu zasiadamy wszyscy razem.
Spot Fundacji DKMS jest częścią akcji #wdomunaświęta. Kampania przedstawia historie Pacjentów, którzy cierpieli na nowotwory krwi, a teraz dzięki temu, że ktoś podarował im szansę na życie, mogą spędzać święta w domu. Tym kimś jest Dawca szpiku – niespokrewniony, anonimowy bohater.

Chcemy mu podziękować. Chociaż jak tu podziękować za życie? Za to, że kolejne urodziny i kolejne święta Bożego Narodzenia, możemy spędzać już w domu, wszyscy razem. I tak już trzeci rok 24 grudnia zasiadamy do wspólnej kolacji, a Bianka może bawić się ze swoją młodszą siostrzyczką, przytulać dziadka i jeść pierniczki. Jesteśmy tu razem i tylko to jest ważne – Natalia, mama Bianki.

Aby jeszcze więcej rodzin mogło być razem #wdomunaświęta, podaruj komuś szansę na życie, zostając Dawcą szpiku 🙂 www.dkms.pl/zostan-dawca.

Comments

comments

289
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...