Będzie drugi sezon „Wielkich Teorii Darwina” w Player.pl

Redakcja PR - 25.01.2017
132

"Wielkie Teorie Darwina" z drugim sezonem na Player.pl

Twórcy Grupy Filmowej Darwin poinformowali na swoim Facebooku, że seria „Wielkie Teorie Darwina”, emitowana na platformie VOD TVN-u – Player.pl, powróci z drugim sezonem.

Robimy drugi sezon Wielkich Teorii Darwina!
Cieszymy się, że dane nam będzie kontynuować historie tych postaci, oraz przedstawić nowe! – napisali Marek Hucz i Jan Jurkowski na oficjalnym kanale Grupy Filmowej Darwin na Facebooku.

 

Przypomnijmy –  pierwszy sezon „Wielkich Teorii Darwina” odniósł ogromny sukces – był najchętniej oglądanym programem w serwisie VOD Player.pl. Skecz show w przeciągu zaledwie miesiąca odnotował blisko 1 mln odtworzeń. Marek Hucz i Jan Jurkowski odpowiadali za scenariusz i reżyserię, więc format jest utrzymany w charakterystycznym dla nich klimacie brytyjskiego humoru. „Wielkie Teorie Darwina” to dowcip wyższych lotów, który wprowadza widza na nowy poziom rozrywki. W programie gościnnie pojawili się: Tomasz Kot, Magdalena Różczka, Marcin Dorociński, Barbara Kurdej-Szatan czy Tomasz Schuchardt.

W wywiadzie udzielonym naszemu portalowi w grudniu zeszłego roku, twórcy Grupy Filmowej Darwin mówili, że program spotyka się z pozytywnym odbiorem fanów: Ogólny odbiór jest naprawdę pozytywny. Z naszych obserwacji wynika, że widzowie potrzebowali chwilę by przyzwyczaić się do nowej, bardziej złożonej formuły. Większość głosów jest na plus. [całość wywiadu: TUTAJ]

Comments

comments

132
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...