Beata Tadla dołączy do zespołu Radia ZET

Jerzy Ciszewski - 18.12.2018
30

Beata Tadla dołączy do zespołu Radia ZET

Beata Tadla dołączy do zespołu Radia ZET
Od stycznia 2019 roku Beata Tadla dołączy do zespołu Radia ZET. W każdą sobotę w godz. 10-13 poprowadzi program „To właśnie weekend”. Premiera 12 stycznia.

To właśnie weekend” to nowa sobotnia propozycja dla słuchaczy, w której nie zabraknie ciekawych wywiadów, wspaniałych bohaterów i inspirujących historii. Beata Tadla będzie prowadziła rozmowy koncentrujące się wokół codziennych tematów i najważniejszych wydarzeń.

Współpraca z Radiem ZET to zapowiedź przygody, tym bardziej fascynującej, że radio to moja pierwsza zawodowa miłość, która nie wygasła. Radio to prywatny, wręcz intymny kontakt ze słuchaczem, cieszę się, że będę mogła nawiązywać taką relację właśnie w Zetce. Chciałabym dzielić się z ludźmi dobrą energią – moją i moich gości, namawiać do lepszej jakości życia, do lepszego kontaktu z otoczeniem, bez złych emocji” – mówi Beata Tadla.

Beata Tadla jest związana z mediami od 1991 roku, najpierw z radiem, a potem telewizją. W TVN gospodyni m.in. głównego wydania „Faktów”, w TVP1 „Wiadomości”, programów publicystycznych i programu „Kawa czy Herbata”, w telewizji Nowa współprowadząca magazyn „24 Godziny”. Autorka czterech książek: „Pokolenie ’89. Dzieci PRL w wolnej Polsce”, „Kto pyta nie błądzi. Rozmowy wielkich i niewielkich”, „Niedziela bez Teleranka” i „Czego oczy nie widzą”. Zdobywczyni tytułu „Mistrz Mowy Polskiej” i tytułu „Najlepiej Ubrana Kobieta Mediów”. Lektor, konferansjer, uczestnik licznych konferencji, wykładowca. Pracuje m.in. ze studentami Uniwersytetu Wrocławskiego i SWPS. Specjalistka w dziedzinie kształcenia głosu i mowy. Zwyciężczyni 8. edycji „Tańca z Gwiazdami” w telewizji Polsat.

Comments

comments

30
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...