Beata Szydło banuje krytycznych dziennikarzy na Twitterze

Redakcja PR - 07.06.2017
290

Beata Szydło banuje krytycznych dziennikarzy na Twitterze

Jesteś dziennikarzem? Krytykujesz rząd i Beatę Szydło na Twitterze? Uważaj – możesz zostać zbanowany. Pani Premier prawdopodobnie postanowiła nie wdawać się w dyskusje z nieprzychylnymi dziennikarzami i jak donoszą media, zamiast merytorycznej wymiany zdań, posypały się blokady na Twitterze.

W gronie zbanowanych przez premier znaleźli się już m.in. Jarosław Kuźniar z Onet.pl, Kamil Sikora z Wp.pl i Bartosz Wieliński z „Gazety Wyborczej” – podaje Gazeta.pl

 

Co jest powodem nakładania blokad? W opinii dziennikarzy trudno znaleźć inny klucz niż niechęć do rządów PiS-u. Bartosz Wieliński zwraca uwagę na to, że nikt z jego kolegów nie przejął się banem.

Ale sam fakt, że szefowa rządu, która w kampanii podkreślała, że „nie może bać się ludzi i musi wyjść im naprzeciw”, próbuje odgrodzić się od krytyków, jest zastanawiający. Beata Szydło ma coś do ukrycia? Czegoś się obawia. A może jej konto prowadzi jakiś stażysta, któremu po prostu puściły nerwy… – komentuje dla portalu Gazeta.pl Wieliński.

Dziennikarzy zbanowano dzień po publikacji „Rzeczpospolitej” o przeciekach z Nowogrodzkiej dotyczących planowanych zmian na czele rządu. KPRM nie skomentowała sprawy związanej z nakładaniem banów na przedstawicieli mediów i ograniczenia dostępu do profili rządowych .

Czy Premier Beata Szydło postąpiła słusznie, czy może nie powinna podejmować takich działań? Tę kwestię zostawiamy do indywidualnej oceny.

Comments

comments

290
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...