Beata Suchocka COO agencji RiverWood marketing

Informacja Prasowa - 30.07.2018
208

Beata Suchocka COO agencji RiverWood marketing

Beata Suchocka zajęła stanowisko Chief Operating Officer w RiverWood marketing (Grupa RiverWood). Będzie wspierać CEO grupy, Macieja Tomaszyka.

Beata Suchocka COO agencji RiverWood marketing

Beata Suchocka jest managerem z ponad 15-letnim doświadczeniem w strategicznym i operacyjnym zarządzaniu obszarami marketingu i sprzedaży. Zajmowała się rozwijaniem i wdrażaniem nowych produktów, planowaniu i prowadzeniu kampanii 360 na rynku lokalnym i międzynarodowym oraz zarządzaniem projektami.

Wcześniej pracowała m.in. jako Dyrektor Marketingu w Profile Vox, Kierownik Marketingu i Projektów Marketingowych w The Lorenz Bahlsen Snack World czy jako Starszy Kierownik Marki oraz Kierownik ds. Marketingu Handlowego w Wrigley Poland.

 

W strukturach RiverWood marketing Beata Suchocka odpowiedzialna będzie za zapewnienie właściwego funkcjonowania firmy, realizację celów biznesowych oraz zarządzanie budżetem i kilkudziesięcioosobowym zespołem

 

To ważny krok w rozwoju RiverWood marketing – mówi Maciej Tomaszyk, CEO i wiceprezes agencji. Beata jest nie tylko doświadczonym managerem i strategiem, ale posiada też bezcenną wiedzę o „klienckim” spojrzeniu na kampanie marketingowe, co z pewnością pozwoli nam udoskonalić komunikację z dotychczasowymi i przyszłymi Klientami  – dodaje Tomaszyk.

 

RiverWood marketing (wchodząca w skład Grupy RiverWood) to agencja marketingu zintegrowanego, oferującą pełną obsługę we wszystkich kanałach komunikacji. Od 2011 roku współpracowała z takimi klientami, jak: Volkswagen Group, Lorenz Bahlsen, Phillip Morris International, Teva, Novartis, Kompania Piwowarska, Müller, Nestle, Mondelez, Amica, Microsoft, International Paper, Roche, Kraft Heinz, Pamapol, Mars, Lidl.

Comments

comments

208
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...