Beata Kozidrak i „BrzydUla” w majówkowych audycjach Radia Złote Przeboje

Informacja Prasowa - 27.04.2021
60

Beata Kozidrak i "BrzydUla" w majówkowych audycjach Radia Złote Przeboje

Beata Kozidrak i „BrzydUla” w majówkowych audycjach Radia Złote Przeboje

 
„Zabierz Radio Złote Przeboje na majówkę!” – z takim hasłem stacja rozpocznie tegoroczny długi weekend majowy już w piątek, 30 kwietnia. W specjalnych programach Radia Złote Przeboje pojawią się goście – Beata Kozidrak oraz serialowa para Ula i Marek Dobrzańscy, czyli aktorzy Julia Kamińska i Filip Bobek. Słuchacze rozgłośni poznają również ciekawostki o grach planszowych i flagach.
Radio Złote Przeboje rozpocznie tegoroczną majówkę w piątek, 30 kwietnia – audycją Marzeny Rogalskiej „Piątek jak marzenie”. Słuchacze będą mogli w niej wygrać limitowane radioodbiorniki Radia Złote Przeboje i dzięki nim słuchać muzyki, gdzie tylko chcą. Audycja pod hasłem „Zabierz Radio Złote przeboje na majówkę!” pojawi się na antenie o godz. 14:00 i potrwa do 18:00.
W sobotę, 1 maja redakcja Radia Złote Przeboje zaprosi słuchaczy na wyjątkowe spotkanie z Beatą Kozidrak. O początkach muzycznej drogi artystki, o tym, czego jeszcze chce dokonać na scenie, jaka jest w domu i na co dzień, a także o jej nowej książce „Beata. Gorąca krew” porozmawia z Beatą Kozidrak Piotr Jaworski. W programie pojawią się też najpiękniejsze piosenki Beaty Kozidrak i Bajmu z osobistym komentarzem piosenkarki. Audycji „Znów przyszedł maj w Radiu Złote Przeboje” będzie można słuchać w godz. 10:00 – 18:00.
Dlaczego flaga Nepalu ma dziwny kształt? Na fladze którego kraju znajduje się karabin maszynowy, a który ma wpisany w swe barwy tonący statek? O tym opowie słuchaczom Odeta Moro w niedzielę, 2 maja – w Dniu Flagi. Audycja „Sztandarowy program” nadawana będzie od 10:00 do 13:00.
Fani fabularnych gier planszowych siedzą i grają długie godziny, inni wybierają Twistera, a są tacy, którzy wciąż mają w szufladzie Masterminda. Historię gier dla małych i dużych przybliży słuchaczom Tomasz Brhel w audycji „Wszystko gra” – 2 maja między 17:00 a 21:00.
Natomiast w poniedziałek, 3 maja na wielki test zgodności charakterów wpadną do Radia Złote Przeboje „BrzydUla”, czyli Julia Kamińska oraz Marek Dobrzański, czyli Filip Bobek. Jak dobrze się znają, czy mogliby zostać małżeństwem w prawdziwym, nie tylko filmowym świecie? O to zapyta gości Kamil Baleja w programie nadawanym w godz. 12:00 – 16:00.
Majówkową ramówkę Radia Złote Przeboje wspierają: promocja na antenie, na zloteprzeboje.pl oraz w mediach społecznościowych, a także działania reklamowe prowadzone w internecie – na platformie YouTube i Facebooku. Kampanię przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory.
Linki do spotów:
– „Piątek jak marzenie” – „Zabierz Radio Złote Przeboje na majówkę” – https://youtu.be/Zl-t3WOdy-o
– „Złote Przeboje na dzień dobry” – goście Julia Kamińska i Filip Bobek – https://youtu.be/r4Ge8Zr_XAs

Comments

comments

60
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...