Siatkarz Bartosz Kurek ambasadorem agencji Arskom

Informacja Prasowa - 18.09.2023
76

Lepszego momentu na ogłoszenie współpracy pomiędzy Arskom a Kurkiem nie można sobie wymarzyć

To dla nas zaszczyt. W sobotę Bartosz Kurek cieszył się ze złotego medalu mistrzostw Europy, a dwa dni później możemy ogłosić, że dołączył do drużyny Arskomu i został naszym ambasadorem – mówi Rafał Romaniuk, prezes agencji Arskom – Lepszego momentu na ogłoszenie współpracy nie mogliśmy sobie wymarzyć. Bartek to nie tylko jeden z najlepszych sportowców ostatnich lat w naszym kraju, kapitan i osobowość. Jest też bardzo świadomy swojego rozwoju poza boiskiem, o czym świadczą chociażby jego kanały w social mediach – mówi Rafał Romaniuk, prezes agencji Arskom.

Kapitan reprezentacji Polski dołącza do grona ambasadorów Arskom w momencie, gdy biało-czerwoni zostali złotymi medalistami mistrzostw Europy, w wielkim stylu pokonując 3:0 Włochów w hali w Rzymie. Co prawda z powodu kontuzji Kurek nie mógł zagrać w półfinale i finale imprezy, ale był dla zespołu wielkim wsparciem w trakcie całego turnieju.

– W sobotę wygraliśmy złoty medal mistrzostw Europy, dziś ogłaszamy rozpoczęcie współpracy z Arskomem, a to dobry znak, prawda? – śmieje się nasz mistrz. – Jestem pewien, że razem zrobimy wiele świetnych i inspirujących projektów. No i mam nadzieję, że za rok będziemy się cieszyć z kolejnego medalu, tym razem Igrzysk – dodał Kurek.

Teraz przed Kurkiem i Polakami jeszcze większe wyzwanie – przełamać klątwę ćwierćfinału igrzysk olimpijskich. Pięć ostatnich występów naszej kadry kończyło się właśnie na tym etapie. W Paryżu (IO odbywają się w dniach 26.07-11.08 2024) kibice będą mieli wobec mistrzów Europy wielkie oczekiwania.

– Przedstawienie Bartka jako ambasadora w drużynie Arskom to początek ogłoszeń dużych nazwisk. Szykujemy się na 2024 rok, który będzie czasem wielkich sportowych imprez. Poza igrzyskami olimpijskimi odbędą się też przecież mistrzostwa Europy w piłce nożnej i mimo ostatnich wydarzeń wokół kadry liczymy, że Polacy zagrają w tym turnieju – zakończył Romaniuk.

 

Comments

comments

76
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...