Bartosz Grochal zakończył pracę dla Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie.

Informacja Prasowa - 06.05.2020
199

Bartosz Grochal zakończył pracę dla Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie.

Bartosz Grochal zakończył pracę dla Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol
w Grajewie.

Na początku maja Bartosz Grochal zakończył współpracę z Mlekpolem oraz agencją V5group, z którą realizował działania komunikacyjne dla Spółdzielni. Grochal rozpoczął pracę dla Mlekpolu w sierpniu 2018 roku – pełnił rolę rzecznika prasowego oraz odpowiadał za komunikację zewnętrzną, wewnętrzną i CSR.

Praca z Mlekpolem to jedno z moich najciekawszych zawodowych wyzwań. Branża mleczarska i często wpisana w nią spółdzielczość są wyjątkowe i cieszę się, że miałem możliwość pracy dla tego ciekawego sektora rynku FMCG. – powiedział Bartosz Grochal.

Bartosz Grochal od ponad 20 lat zajmuje się komunikacją. Zanim rozpoczął współpracę  z Mlekpolem odpowiadał za działania w tym obszarze dla Portu Lotniczego Poznań-Ławica, firmy Nesperta, Teatru Nowego w Poznaniu, Estrady Poznańskiej i Festiwalu Animator oraz Miasta Poznań. W swojej karierze realizował zadania z zakresu komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej,  komunikacji kryzysowej, współtworzenia i zmian strategii komunikacji marketingowej, CSR-u oraz employer brandingu. Dla części firm i instytucji, z którymi współpracował pełnił funkcję rzecznika prasowego. Jako konsultant i strateg komunikacji  realizował również ostatnio działania projektowe dla Filipiak Babicz Legal, firmy Kaczmarek-Komponenty oraz marki Nanas.

Nie lubię stać w miejscu, więc już rozpocząłem realizuję pomysłu, który już od dłuższego czasu noszę w głowie. Do współpracy zaprosiłem wspaniałych ludzi, którzy zgodzili się współtworzyć nowy komunikacyjny koncept, o którym mam nadzieję będę mógł wkrótce więcej opowiedzieć.– dodał Grochal. 

Comments

comments

199
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...