Bartłomiej Misiewicz zostaje w MON. Minister Obrony Narodowej dementuje doniesienia mediów

Informacja Prasowa - 06.02.2017
190

Bartłomiej Misiewicz nie został zwolniony z MON

Bartłomiej Misiewicz został zwolniony z funkcji rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej – taką informację nieoficjalnie podało rano radio RMF FM. Minister Obrony Narodowej zdementował te informacje. 

Media informowały w ostatnich tygodniach o tym, że Bartłomiej Misiewicz przebywa na urlopie, a jego obowiązki pełnił Krzysztof Łączyński.

Minister Obrony Narodowej zdementował jednoznacznie doniesienia o zwolnieniu Bartłomieja Misiewicza- podaje Gazeta.pl. Na pytania dziennikarzy o Bartłomieja Misiewicza Antoni Macierewicz odpowiedział, cytowany przez portal Gazeta.pl: „Jest pracownikiem MON  Wykorzystuje urlop”.

Minister Obrony Narodowej dodał, że podejmie specjalne kroki w związku z podaniem nieprawdziwej informacji.

Chciałbym państwa poinformować, że w związku z działaniami, które mają w sposób oczywisty znamiona przestępstwa, podjąłem decyzję o skierowaniu sprawy do służb specjalnych i prokuratury, celem wyjaśnienia jakie osoby, jakie środowiska podejmują działania przestępcze na szkodę MON i urzędników MON – zapowiedział Antoni Macierewicz, cytowany przez Gazetę.pl 

 

Przypomnijmy – dziś rano radio RMF FM podało informację o zwolnieniu Bartłomieja Misiewicza z MON. Około godziny 10:00 resort obrony zdementował tę informację. Informacji o zwolnieniu z pełnionej funkcji zaprzeczył też sam Misiewicz.

Źródło: Radio RMF FM, Gazeta.pl 

 

******************************

 

UPDATE 10:28: Ministerstwo Obrony Narodowej zdementowało doniesienia medialne. Na oficjalnym koncie na Twitterze MON pojawił się taki komunikat: 

UPDATE 11:23 Bartłomiej Misiewicz odniósł się do informacji medialnych na swoim Twitterze: 

Zobacz:

Bartłomiej Misiewicz ponownie na stanowisku rzecznika MON

Comments

comments

190
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...