Bartłomiej Misiewicz zakłada swoją agencję komunikacji marketingowej

Informacja Prasowa - 22.05.2017
241

Bartłomiej Misiewicz zakłada swoją agencję komunikacji marketingowej

Bartłomiej Misiewicz zakłada swoją agencję komunikacji marketingowej BBM – podaje Presserwis. Ma zajmować się doradztwem organizacją uroczystości oraz realizacją kampanii reklamowych.

Jak wynika z informacji podanych w rejestrze PKD, nowo powstała firma ma zajmować się także pośrednictwem pieniężnym i finansową działalnością usługową. Sam Misiewicz zaprzecza, by jego firma miała świadczyć usługi finansowe. „Moje plany obejmują reklamę, szeroko pojęte doradztwo marketingowe i PR, a także usługi z z obszaru bezpieczeństwa” – mówi Misiewicz, cytowany przez Presserwis.

Bartłomiej Misiewicz  był rzecznikiem prasowym Ministerstwa Obrony Narodowej. Został odwołany z tej funkcji w związku z licznymi kontrowersjami, dotyczącymi m.in. jego wykształcenia. Przez krótki czas prowadził portal mający wykrywać w mediach nieprawdziwe informacje – dezinformacja.net (obecnie portal jest zawieszony). Jeden dzień potrwała jego kadencja jako pełnomocnika ds. komunikacji w Polskiej Grupie Zbrojeniowej. W związku z licznymi wątpliwościami wokół jego osoby, Misiewicz zrezygnował z członkostwa w Prawie i Sprawiedliwości. 

Pod koniec kwietnia pojawiły się także doniesienia, że Misiewicz ma rozpocząć współpracę z Telewizją Republika, gdzie ma zajmować się pozyskiwaniem reklam i sponsorów.

Źródło: Presserwis

Comments

comments

241
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...