Bartłomiej Kozieł dołącza do zarządu Efigence

Informacja Prasowa - 19.09.2019
30

Bartłomiej Kozieł dołącza do zarządu Efigence

UX Director fintechu Efigence (Grupa Efigence), dostarczającego innowacyjne rozwiązania z zakresu designu i technologii dla instytucji finansowych, w połowie września 2019 wstąpił do zarządu firmy.

Bartłomiej dołączył w zarządzie do Marka Lesiaka – prezesa oraz dyrektora technologii w Efigence, Andrzeja Szewczyka – wiceprezesa oraz dyrektora zarządzającego, a także Pawła Haltofa, członka zarządu i dyrektora innowacji, odpowiadającego także za rozwój firmy na rynku międzynarodowym.

Kozieł, w październiku 2018 roku, po czterech latach powrócił do Grupy Efigence, w której kiedyś pracował w spółce Artegence, m.in. na stanowiskach: Information Architecture Director i Team Leader of Information Architecture.

Obecnie zarządza kilkunastoosobowym zespołem designerów user experience.

Cieszymy się, że osoba z takim doświadczeniem dołączyła do zarządu firmy. Bartek jest świetnym managerem i ekspertem w swojej dziedzinie, z którym znaleźliśmy wspólny język już dawno temu. Jesteśmy pewni, że idealnie dopełni nasze kompetencje, co przełoży się na dostarczanie jeszcze lepszych rozwiązań dla naszych Klientów – komentuje Marek Lesiak, prezes zarządu i dyrektor technologii w Efigence.

Cieszę się, że mogę dołączyć do zarządu Efigence, kontynuować jego strategię, wspierać wiedzą, jednocześnie wzmacniać pozycję spółki na rynku lokalnym i międzynarodowym – dodaje Bartłomiej Kozieł, członek zarządu i dyrektor UX w Efigence.

Bartłomiej Kozieł pracuje w branży UX od kilkunastu lat. Przez 7 lat był wykładowcą i mentorem na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym, na kierunku User Experience Design. Poza Grupą Efigence, doświadczenie zdobywał m.in. w agencji Deloitte Digital jako szef zespołu Experience Design, w Agorze jako szef produktu Wyborcza.pl i w firmie Comarch jako User Experience Consultant. Współtworzył nagradzane na świecie i w Polsce rozwiązania dla Pekao S.A., mBanku, Alior Banku, Idea Banku, Ministerstwa Finansów, Teatru Wielkiego, Telewizji Polskiej czy Play. Zdobywał doświadczenie w takich firmach jak: Artegence, Comarch, Gazeta Wyborcza, Deloitte Polska.

Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zarząd Efigence

Comments

comments

30
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...