Bank BNP Paribas wśród laureatów konkursu e-Commerce Polska Awards 2020

Informacja Prasowa - 25.09.2020
265

Bank BNP Paribas wśród laureatów konkursu e-Commerce Polska Awards 2020

Bank BNP Paribas wśród laureatów konkursu e-Commerce Polska Awards 2020

Podczas Gali konkursu e-Commerce Polska Awards 2020, Maciej Chlebowski, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Transformacji Sieci Oddziałów w Banku BNP Paribas odebrał nagrodę w kategorii Best e-Banking Implementation za umożliwienie jako pierwszy bank na świecie umawiania wizyt w oddziałach BNP Paribas za pomocą aplikacji rezerwacyjnej Booksy.

Bez oczekiwania w oddziale i bez dzwonienia na infolinię – Bank BNP Paribas wskazał zupełnie nowy kierunek rozwoju kontaktów z klientami i przeniósł komfort umawiania wizyt w placówkach na nowy poziom. Dzięki współpracy z aplikacją rezerwacyjną Booksy, wystarczy do tego kilka kliknięć. Każdy zainteresowany ofertą BNP Paribas może umówić się w taki sposób z doradcą we wszystkich oddziałach Banku. Pandemia nadała wielu zmianom technologicznym nową dynamikę. Bank BNP Paribas wprowadził do usług finansowych funkcjonalność ze świata e-commerce, by maksymalnie uprościć kontakt klienta z bankiem i ograniczyć czas, który spędza w oddziale.

Organizatorem konkursu e-Commerce Polska Awards jest Izba Gospodarki Elektronicznej, a zgłoszone firmy oceniało Jury złożone z ekspertów branży e-commerce. Statuetki trafiły do podmiotów wyróżniających się wizją, innowacyjnym myśleniem i przede wszystkim sukcesami e-biznesowymi.

Comments

comments

265
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...