Bądź na bieżąco z technologią przyszłości – konferencja „5G i Internet of Things”. Już jutro w Campus Warsaw

Redakcja PR - 25.10.2017
183

Bądź na bieżąco z technologią przyszłości - konferencja "5G i Internet of Things". Już jutro w Campus Warsaw

W dzisiejszych czasach internet jest jednym z najważniejszych narzędzi pracy milionów ludzi. To niesamowita skarbnica wiedzy i świetny środek do przesyłania informacji. Właśnie dzięki niemu mogą funkcjonować  „inteligentne domy”, autonomiczne samochody czy drony.

Warto jest więc wiedzieć jak najwięcej o tej najnowocześniejszej technologii. Jak obecnie wygląda rozwój Internet of Things oraz czego możemy się spodziewać za parę lat? Żyjemy w epoce, w której nowe wynalazki pojawiają się jak grzyby po deszczu. Jak współczesny człowiek ma się w niej odnaleźć?

Wiedzę w tym zakresie możesz uzyskać na jutrzejszej konferencji organizowanej przez Fundację Aula. Podczas „5G i Internet of Things” dowiesz się o wykorzystaniu internetu w codziennym życiu. Poznasz najważniejsze osiągnięcia świata Start upów oraz wizję przyszłych wynalazków.

Prelegentami są między innymi:  Vadym Melnyk, CEO & Founder at Cervi Robotics, specjalista do spraw robotyki, Wojciech Pawlak, Business Developer Manager w hub:raum Kraków – inkubatorze innowacji Deutsche Telekom. Jego głównym zajęciem jest prowadzenie współpracy między T-Mobile i rodzącymi się strtupami. Wystąpi także Jakub Konik – pomysłodawca i współzałożyciel Lovely Inc., polsko-amerykańskiego startupu z dziedziny zdrowia seksualnego.

Zdobądź przydatną wiedzę, która pomoże Ci w codziennym życiu i biznesie izapisz się już teraz.

Zapisy: aulapolska.pl

Comments

comments

183
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...