AZAGroup poszerza współpracę z Value Media
o planowanie i zakup TV

Informacja Prasowa - 09.05.2019
19

AZAGroup poszerza współpracę z Value Media
o planowanie i zakup TV

AZAGroup, do której należą popularne sklepy internetowe Born2Be oraz Renee, poszerzyła współpracę z Value Media o zaplanowanie i zakup TV. Dom mediowy we współpracy z agencją SalesTube obsługują już obie marki w Polsce w zakresie marketingu efektywnościowego, automatyzacji marketingu oraz analityki internetowej.

AZAGroup, która opiera swój biznes na e-commerce i technologicznych innowacjach, od kwietnia we współpracy z Value Media realizuje kampanię telewizyjną dla marki Born2Be. Również w maju w największych stacjach telewizyjnych emitowany jest już spot wizerunkowy marki pod hasłem „Odkrywaj więcej!” z udziałem warszawskiego kolektywu Princess Rap. Kampania została zaplanowana w oparciu o dane zebrane i przeanalizowane przez zespół Intelligence Division agencji SalesTube.

-Po zrealizowaniu wspólnej kampanii digitalowej z Value Media i SalesTube w wrześniu 2018 roku, zdecydowaliśmy się rozszerzyć współpracę o planowanie i zakup telewizji. Od samego początku zależało nam na współpracy z agencją o wysokich kompetencjach technologicznych, która jest w stanie zmierzyć wpływ tv na sprzedaż e-commerce w segmencie fashion – mówi Paulina Ciecierska, Brand Manager marki Born2Be.

Jest to krok w kierunku działań omnichanelowych zaplanowanych na podstawie analityki zachowań kupujących online po doświadczeniach z marką w kanałach offline.

-Sklepy internetowe należące do AZAGroup mają ogromny potencjał i bardzo szybko się rozwijają. Łączenie kanałów komunikacji oraz mierzenie ich wpływu na sprzedaż i odwiedziny w sklepie, umożliwia nam jeszcze lepsze optymalizowanie kampanii. Co z tym związane – mamy wpływ na pozytywną zmianę biznesu klienta –mówi Anna Dzierzędzka, Chief Growth Officer Value Media.

Comments

comments

19
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...