Aż 3 formaty sierpniowego ELLE

Informacja Prasowa - 04.07.2018
107

Aż 3 formaty sierpniowego ELLE

Sierpniowe ELLE jest dostępne w trzech wersjach – standardowy format (9,99 zł), magazyn z dodatkiem kosmetycznym (12,99 zł) oraz wersja „pocket size” (4,99 zł).

 

ELLE to magazyn, który bardzo dba i ceni swoje czytelniczki, dlatego co miesiąc staramy się je miło zaskakiwać. Wydanie w mniejszym formacie idealnie wpisuje się w wakacyjny czas, zwłaszcza w podróży, gdy bagaże są cięższe niż zwykle. Jeżeli czytelniczka jest przywiązana do klasycznego formatu, może wybrać sam magazyn lub z dodatkiem kosmetycznym, w każdej wersji zawartość magazynu jest taka sama – mówi Marta Stefańska, Senior Business Manager.

Sierpniowe ELLE jest idealne na wakacyjne podróże i spędzanie wolnego czasu. W środku lista 30 snobizmów na lato oraz sposoby na jet lag i efektywny odpoczynek, który gwarantuje… wyłączenie smartfona. Do tego cztery sesje zdjęciowe, masa inspiracji i nazwisk: Daria Zawiałow, Agnieszka Żulewska, Gaba Kulka, Paprocki & Brzozowski. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czytelniczek, sierpniowe ELLE jest również w mniejszym formacie.

Do sierpniowego ELLE dołączony jest minibalsam organiczny luksusowej marki D’Alchemy. W składzie 99% wyselekcjonowanych, aktywnych składników pochodzenia naturalnego i organicznego, w 100%  nadaje się dla wegan i wegetarian. Minibalsam dostępny jest w regularnej ofercie D’Alchemy więc ELLE z tym dodatkiem, to idealna szansa na przetestowanie

Comments

comments

107
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...