Awanse w Triple PR

Informacja Prasowa - 03.07.2019
175

Awanse w Triple PR

Paula Minkus i Aneta Gałka awansowały w strukturach agencji Triple PR. Każda z nich objęła stanowisko Senior PR Consultant –   Minkus, w dziale obsługującym marki z kategorii lifestyle, a Gałka – klientów B2B.

Paula Minkus jest związana z Triple PR od ponad dwóch lat. Jako PR Specialist prowadziła działania public relations przede wszystkim dla klientów z kategorii beauty oraz interior design. Na nowym stanowisku w dalszym ciągu będzie odpowiedzialna za obsługę marki Natura Siberica, Polskiej Grupy Porcelanowej (marki  Ćmielów, Lubiana, Chodzież i Ćmielów Design Studio) oraz Forbis Group.
TriplePR_Paula_Minkus.png
Aneta Gałka pracę w Triple PR rozpoczęła we wrześniu 2017 roku. Na początku prowadziła działania media  relations dla ODO 24 (które kontynuuje do dziś) oraz odpowiadała za realizację kampanii społecznej Fundacji Wiedza to Bezpieczeństwo pt. „Potencjalnie nieBezpieczni”. Aktualnie zajmuje się kompleksową obsługą wybranych klientów biznesowych, m.in. Multiconsult Polska, oraz podmiotów z branży marketingowej – Codemedia i Global Shopper Marketing.
TriplePR_Aneta_Galka.png
Agencja Triple PR jest obecna na polskim rynku od ponad 10 lat. Firma specjalizuje się w doradztwie komunikacyjnym, prowadzi projekty zarówno z zakresu brand, jak i korporacyjnego, przede wszystkim dla klientów z branży: marketingowej, nowoczesnych usług dla biznesu, FMCG i wnętrzarsko-budowlanej. Agencja posiada również w swoim portfolio usługi content marketingowe i szkolenia pozwalające lepiej zrozumieć istotę współczesnych mediów. Agencji zaufało już ponad 100 firm i marek.

Comments

comments

175
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...