Awanse w McCANN Worldgroup

Informacja Prasowa - 04.05.2020
156

Awanse w McCANN Worldgroup

Awanse w McCANN Worldgroup

Małgorzata Tereszczenko awansowała w McCANN Worldgroup na stanowisko Group Business Director zostając równocześnie przedstawicielką działu Client Management McCANN dla Zarządu agencji, natomiast Natalia Żmuda, awansując na stanowisko Head of Social Media, pełni w agencji rolę liderki działu.

Małgorzata Tereszczenko, po objęciu w McCANN Worldgroup stanowiska Group Business Director, odpowiada za efektywność zespołu Client Management. Wspiera również raportujących do niej  liderów, odpowiedzialnych za poszczególne grupy klientów, w rozwoju biznesu strategicznych klientów. Została także przedstawicielką działu Client Management na Zarządzie agencji.

W zespole McCANN Małgorzata pracuje od 2016 roku, gdzie od początku była odpowiedzialna za obsługę marki Mastercard, a później także Vichy. Wcześniej związana była z Havas Worldwide jako Group Account Director oraz Saatchi & Saatchi jako Business Director. Posiada bogate, wieloletnie doświadczenie w realizacji działań z zakresu marketingu zintegrowanego oraz obsłudze międzynarodowych i lokalnych marek z różnych kategorii. Wcześniej miała okazję pracować m.in dla takich klientów jak: P&G, Maspex, Peugeot, Bank Pekao S.A., Bank BNP Paribas, Cadbury Wedel.

Na stanowisko liderki działu Social Media awansowała także Natalia Żmuda, dotychczas pełniąca funkcję Social Media Managerki. Jako Head of Social Media będzie odpowiadać za zarządzanie działem prowadzącym komunikację w mediach społecznościowych i zajmującym się współpracą z influencerami dla całej grupy McCANN Worldgroup.

Natalia dołączyła do agencji McCANN w 2017 roku jako Community Manager. Wcześniej zdobywała doświadczenie w agencjach digitalowych i PR-owych, w których była specjalistką od social media. W portfolio obsługiwanych przez nią marek znajdują się m.in.: Honor, Starbucks, WWF Polska, T-Mobile, Enfamil, Stanley, Black&Decker, DeWalt, Kujawski.

Niezmiernie cieszę się z awansu zarówno Małgosi, jak i Natalii. Gratuluje im nie tylko wiedzy i umiejętności, które wykorzystują w swoich codziennych zadaniach, ale przede wszystkim zdolności patrzenia na projekty prowadzone na rzecz naszych Klientów z dużo szerszej, biznesowej perspektywy. Jestem przekonany, że doświadczenie i analityczne doradztwo Małgorzaty bezpośrednio przełożą się na wzrost zadowolenia naszych klientów, a także wzmocnią nas jako zaufanych, strategicznych doradców. Nieszablonowe myślenie oraz odwaga w tworzeniu kampanii w social media to z kolei cechy wyróżniające Natalię, która stanęła na czele tego dynamicznie rosnącego działu – powiedział Wojciech Borowski, Prezes, McCANN Worldgroup.

Comments

comments

156
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...