Awanse w El Padre

Informacja Prasowa - 22.04.2022
276

Piotr Dybowski awansował na stanowisko Senior Event Managera, a Mike Kiliński awansował na stanowisko Senior Creative.

Piotr Dybowski odpowiada za realizację kluczowych eventów (offline, hybrydowych, online i digital eventów), działań promocyjnych oraz kontakt z klientami i podwykonawcami agencji.

W El Padre pracuje m.in. dla takich klientów jak PKN Orlen, ARP, Volkswagen czy Hotel Arłamów. Był jednym z kluczowych członków zespołu realizującego Internet Goverment Forum, które odbyło się w grudniu 2021 roku w Katowicach.

„Cieszę się, że praca i zaangażowanie w realizowane projekty zostały docenione. Awans jest dla mnie dodatkową motywacją do realizacji kolejnych eventów.” – komentuje Piotr Dybowski, Senior Event Manager agencji El Padre.

Mike Kiliński w agencji El Padre jest odpowiedzialny za tworzenie koncepcji kreatywnych i oprawy eventów oraz kreacje działań promocyjnych. Tworzone przez niego projekty są regularnie nagradzane m.in. w konkursie MP Power.

„Bardzo cieszę się na ciągły rozwój w El Padre, możliwy dzięki wielu interesującym projektom, które mam przyjemność tworzyć i realizować, świetnemu zespołowi i klientom, którzy nadal potrafią zaskoczyć.” – komentuje Mike Kiliński, Senior Creative agencji El Padre.

„Mike i Piotr skutecznie realizują powierzone zadania i stanowią o sile i jakości naszego zespołu. W pełni zasłużyli na seniorski awans.” – komentuje Jakub Ćwikliński, Wiceprezes Zarządu agencji El Padre.

Comments

comments

276
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...