Awanse w 24/7Communication

Informacja Prasowa - 06.06.2019
75

Awanse w 24/7Communication

24/7Communication rozwija kompetencje. W ramach poszczególnych działów agencji osiem osób otrzymało awans. Największe zmiany nastąpiły w obszarze Client Service, na nowych stanowiskach również osoby z działu social media oraz z 24/7 Studio.   

 

Magdalena Klejment, związana z agencją od ponad 5 lat, objęła stanowisko Senior Account Managera. Aktualnie kieruje zespołem, który obsługuje klientów m.in. z sektora consumer health, finanse, telecom czy travel. Jest odpowiedzialna za wdrażanie praktyki EB, strategii komunikacji zintegrowanej i rozwijanie działań digitalowych oraz CSR.

Magdalena Klejment

 

Do kadry managerskiej dołączyła Dorota Piejko-Foltyn, która awansowała na stanowisko Account Managera. Specjalizuje się w obszarze technologicznym, telecom oraz ICT. Odpowiada za tworzenie i wdrażanie strategii z zakresu komunikacji korporacyjnej, wewnętrznej, Employer Brandingu i CSR.

Dorota Piejko-Foltyn

 

Karolina Partyka na nowym stanowisku Account Managera jest odpowiedzialnaza działania z zakresu komunikacji zarówno produktowej, jak i korporacyjnej. Specjalizuje się w komunikacji branży retail i FMCG, w obszarach crisis management oraz współpracy z influencerami.

 

Karolina Partyka

 

 

Katarzyna Czajkowska objęła funkcję Junior Account Managera w zespole odpowiedzialnym za obsługę wieloletniego Klienta Agencji – McDonald’s Polska. Specjalizuje się w projektach z zakresu komunikacji brandowej, wewnętrznej, EB, a także CSR. Dla McDonald’s Polska organizowała m.in. długofalowe programy dla pracowników – „McCafé Barista Cup”, czy „Odkrywcy Jakości McDonald’s”.

 

Katarzyna Czajkowska

 

Aleksandra Jasińska związana jest z agencją od 3 lat. Jako Junior Account Manager realizuje  projekty z obszaru komunikacji korporacyjnej, brandowej i influencer marketingu. Odpowiada również za organizację eventów i akcji specjalnych dla klientów. W 24/7 prowadziła projekty komunikacyjne zarówno dla rodzimych, jak
i międzynarodowych firm.

Aleksandra Jasińska

 

Karolina Papis, która wspiera zespół w działaniach dla klientów z sektora energetycznego i ubezpieczeniowego, awansowała na stanowisko Account Executive. Odpowiada za realizację działań z zakresu komunikacji zewnętrznej oraz wewnętrznej. Wcześniej zdobywała doświadczenie w branży eventowej, organizując kongresy dla największych stowarzyszeń naukowych na całym świecie.

Karolina Papis

 

Od 2 lat w agencji 24/7Communication prężnie działa 24/7studio, czyli dział zajmujący się kreacją contentu graficznego, produkcją foto/video oraz rozwiązaniami digital.  W ramach tej struktury Rafał Śliwczyński, wielokrotnie nagradzany za swoje osiągnięcia artystyczne, objął stanowisko Graphic Designera.

Rafał Śliwczyński

 

W ramach działu Social Media utworzono nową ścieżkę specjalizacji – Paid Media,
w ramach której  Szymon Marczak objął stanowisko Junior Paid Media Specialist. Zadania w nowej roli obejmą planowanie oraz kompleksową realizację płatnych kampanii reklamowych w social media oraz wyszukiwarkach.

Szymon Marczak

 

Comments

comments

75
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...