Awanse i zmiany kadrowe w Frenzy

Jerzy Ciszewski - 05.04.2022
286

Radosław Nałęcz został Business Development Managerem, a Szymon Groenke nowym Redaktorem Naczelnym

Po ponad 3 latach pracy na stanowisku redaktora naczelnego, Radosław Nałęcz objął nowo utworzone stanowisko Business Development Managera, natomiast nowym redaktorem naczelnym został Szymon Groenke, który do tej pory piastował stanowisko sekretarza redakcji. Od momentu przejęcia FRENZY przez kanadyjską spółkę ESE Entertaiment pod koniec ubiegłego roku firma jest w fazie dynamicznego rozwoju. Od początku roku do FRENZY dołączyło 8 nowych współpracowników, a rekrutacja otwarta jest na 5 kolejnych stanowisk.

Radosław Nałęcz pracuje we FRENZY od roku 2018, gdzie jako redaktor naczelny (od 2019 roku) był odpowiedzialny m.in. z realizację autorskich programów telewizyjnych poświęconych branży gamingowej. W roli Business Development Managera będzie wspierał dział sprzedaży w zakresie tworzenia i rozwoju produktów oraz nawiązywał nowe relacje biznesowe i szukał dodatkowych obszarów współpracy z dotychczasowymi Klientami. Mimo objęcia nowej roli, Radek nadal będzie współtworzył program „Faux Paux” realizowany na antenie Polsat Games.

– Gry wideo są moją wielką pasją już od najmłodszych lat. To dynamicznie rozwijająca się branża będąca częścią szeroko rozumianego przemysłu rozrywkowego. Jako autor i producent programów, redaktor naczelny, a obecnie osoba odpowiedzialna za rozwój biznesu we FRENZY zależy mi na dalszej popularyzacji gamingu i esportu oraz szukaniu okazji do promocji realizowanych przez nas formatów – powiedział Radosław Nałęcz, Business Development Manager FRENZY.

Szymon Groenke w trakcie swojej długoletniej pracy redaktorskiej współtworzył m.in. portal o tematyce esportowej Weszło Esport. Z FRENZY związany jest od 2020 roku, gdzie od początku mocno zaangażował się w pracę i rozwój redakcji kanału Polsat Games najpierw jako redaktor, a później jako sekretarz redakcji. Jako nowy redaktor naczelny przejmie on obowiązki Radosława Nałęcza w obszarze organizacji pracy redakcji, koordynacji działań współpracowników zewnętrznych realizujących transmisje esportowe oraz tworzenia nowych formatów.

– Jako dziennikarz obserwuję i opisuję branżę esportową już od ponad dekady. Przez dwa ostatnie lata swoje doświadczenie wykorzystuję we FRENZY, gdzie od teraz jako redaktor naczelny będę brał aktywny udział w rozwoju obecnych, jak i tworzeniu nowych formatów telewizyjnych i internetowych. Awans to duża odpowiedzialność, ale i wyzwanie, którego z radością się podejmę – dodał Szymon Groenke, Redaktor Naczelny FRENZY.

– We FRENZY najważniejsi są ludzie, bo to od nich zależy czy to co robimy spotka się z zainteresowaniem bardzo wymagającej grupy odbiorców jaką są miłośnicy esportu i gier wideo. Ostatnie awanse z jednej strony wzmacniają kompetencje firmy w obszarze rozwoju biznesowego i tworzenia treści, a z drugiej pozwalają naszym pracownikom na stały rozwój w obrębie organizacji. – podsumował Marcin Kilar, Dyrektor Zarządzający FRENZY.

Comments

comments

286
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...