Awanse i zmiana struktury w zespole Gameset

Informacja Prasowa - 04.03.2021
176

Awanse i zmiana struktury w zespole Gameset

Awanse i zmiana struktury w zespole Gameset

Od początku roku zespół Gameset pracuje w odświeżonej strukturze. Zespoły agencyjny oraz produktowy zostały połączone, a na czele nowego działu jako Team Leader – Agency stanęła Anna Rezner. Rezner dołączyła do firmy w 2020 roku, wcześniej kierowała zespołem w agencji Plej jako Account Supervisor. W zespole Agency awansowała także Angelika Adamczuk, aktualnie pracująca na stanowisku Project Manager.
Pieczę nad działem Talents objął Piotr Śliwiński, który z grupą LTTM związany jest od 4 lat, wcześniej jako Talent Manager. W nowej strukturze Śliwiński zarządza pracą talent managerów odpowiedzialnych za współpracę z twórcami zrzeszonymi w sieci Gameset oraz zewnętrznymi twórcami i agencjami influencer maketingu.
Games Marketing to nowy dział w ramach struktury firmy. Dział ten odpowiada za relacje, sprzedaż i realizację projektów dla klientów z sektora game dev oraz współprace marek ze studiami i wydawcami gier. Na jego czele stanął Tomasz Miecznikowski, który związany jest z grupą LTTM od czterech lat, wcześniej jako Senior Talent Manager. Do zespołu Games Marketing przechodzi Michał Znajewski, który awansował na stanowisko Sales Managera i zajmie się działaniami sprzedażowymi dla klientów z branży gier.
Piotr Śliwiński, Anna Rezner, Tomasz Miecznikowski

Piotr Śliwiński, Anna Rezner, Tomasz Miecznikowski

Team Leaderzy zespołów Agency, Talents i Games Marketing raportują do Michała Kołodzieja, Chief Business Officera. Piotr Bombol, Chief Strategy Officer kieruje pracami zespołów Sales, Strategy oraz PR.

Comments

comments

176
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...