Awanse i zmiana struktury w zespole Gameset

Informacja Prasowa - 04.03.2021
253

Awanse i zmiana struktury w zespole Gameset

Awanse i zmiana struktury w zespole Gameset

Od początku roku zespół Gameset pracuje w odświeżonej strukturze. Zespoły agencyjny oraz produktowy zostały połączone, a na czele nowego działu jako Team Leader – Agency stanęła Anna Rezner. Rezner dołączyła do firmy w 2020 roku, wcześniej kierowała zespołem w agencji Plej jako Account Supervisor. W zespole Agency awansowała także Angelika Adamczuk, aktualnie pracująca na stanowisku Project Manager.
Pieczę nad działem Talents objął Piotr Śliwiński, który z grupą LTTM związany jest od 4 lat, wcześniej jako Talent Manager. W nowej strukturze Śliwiński zarządza pracą talent managerów odpowiedzialnych za współpracę z twórcami zrzeszonymi w sieci Gameset oraz zewnętrznymi twórcami i agencjami influencer maketingu.
Games Marketing to nowy dział w ramach struktury firmy. Dział ten odpowiada za relacje, sprzedaż i realizację projektów dla klientów z sektora game dev oraz współprace marek ze studiami i wydawcami gier. Na jego czele stanął Tomasz Miecznikowski, który związany jest z grupą LTTM od czterech lat, wcześniej jako Senior Talent Manager. Do zespołu Games Marketing przechodzi Michał Znajewski, który awansował na stanowisko Sales Managera i zajmie się działaniami sprzedażowymi dla klientów z branży gier.
Piotr Śliwiński, Anna Rezner, Tomasz Miecznikowski

Piotr Śliwiński, Anna Rezner, Tomasz Miecznikowski

Team Leaderzy zespołów Agency, Talents i Games Marketing raportują do Michała Kołodzieja, Chief Business Officera. Piotr Bombol, Chief Strategy Officer kieruje pracami zespołów Sales, Strategy oraz PR.

Comments

comments

253
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...