Awanse i nowe twarze w Timecode Film Production

Informacja Prasowa - 16.06.2021
103

Awanse i nowe twarze w Timecode Film Production

Awanse i nowe twarze w Timecode Film Production

Lidia Pęza awansowała na stanowisko Junior Producer.  Z Timecode Film Production związana jest od 2018 roku. Wcześniej pełniła funkcję asystentki produkcji. W zakres jej obowiązków będzie wchodziło prowadzenie samodzielnych projektów oraz wspieranie produkcyjne realizacji reklamowych i branded content.

Do działu graficznego Timecode dołączył także młody grafik i motion designer Łukasz Rusek. Dwudziestodwulatek ze Śląska jest absolwentem technikum informatycznego i praca w Timecode jest jego pierwszym krokiem w świat profesjonalnych produkcji.

„Bardzo się cieszymy, że dzięki organizowanemu przez nas konkursowi Timecode Akcja Animacja możemy odkrywać młode talenty. Ludzi, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z komercyjnymi produkcjami animowanymi. U nas mogą nauczyć się pracy dla klienta, poznać zasady i tajniki budowania graficznej opowieści pod wymagania marketingowe. Wierzymy, że w całej Polsce jest mnóstwo uzdolnionych, młodych ludzi takich jak Łukasz. Naszą misją jest ich odnalezienie i pomoc w zrobieniu pierwszego kroku w świat, który może im się wydawać trudno dostępny.” 

– mówi Tomasz Dławichowski, dyrektor zarządzający Timecode Film Production.

Comments

comments

103
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...