Awanse i nowa struktura w Personal PR

Informacja Prasowa - 24.01.2023
152

Agencja komunikacji zintegrowanej Personal PR reorganizuje model pracy

Zmiany są efektem ciągłego rozwoju firmy oraz powiększania się zespołu. Zmodyfikowana struktura systematyzuje podział obowiązków, co sprzyja realizacji coraz większych projektów i zapewnia pracownikom możliwość rozwoju pionowego poprzez budowanie ścieżek rozwoju.

Personal PR jest największą agencją komunikacji zintegrowanej na Pomorzu, działającą na polskim i zagranicznym rynku już od ponad 14 lat. Ostatnie lata to okres intensywnego rozwoju agencji. W ubiegłym roku do zespołu dołączyło 6 osób, zwiększając liczebność teamu do 22 osób.

– Dział Social Media i Dział Design jako pierwsze zostały wyodrębnione w naszej strukturze jeszcze w 2021. Head of Social Media została wtedy Agnieszka Gutowska, związana z naszą agencją już 7 lat, natomiast prace Działu Design nadzoruje niezmiennie Krzysztof Chmielewski, z ponad 5-letnim stażem w firmie. W styczniu 2023 roku udało nam się ostatecznie ukonstytuować strukturę Działu Media Relations tłumaczy Karolina Janik, CEO Personal PR. – Przyznam, że zmiana struktury z bardzo projektowej, poziomej na pionową była dużym wyzwaniem i przygotowanie do zmiany, jej przeprowadzenie i utrwalenie nowych zasad działania zajęło dużo czasu. Dziękuję przy tym wszystkim osobom, które pomogły nam w zmianie i członkom zespołu, którzy tę zmianę pomogli skutecznie wprowadzić i czuwają nad przebiegiem procesów w firmie.

Szefową Działu Media Relations została Katarzyna Gaudyn, związana z agencją od 2017 roku, a jej zastępczynią – Agnieszka Staniszewska.

Jest mi niezmiernie miło, że będę mogła przewodniczyć pracom Działu Media Relations. To obszar, który daje mi najwięcej satysfakcji. Od lat współpracuję z mediami, tym bardziej cieszy mnie fakt, że będę mogła realizować się w tym, w czym czuję się najlepiej. Chcę wzmacniać wizerunek Personal PR jako eksperta w dziedzinie MR i przyczyniać się do dalszego rozwoju firmy. Zmiana struktury była procesem, którego byłam świadkiem. Dzięki niej łatwiej będzie zarządzać projektami. Jest to też szansa dla nowych osób, które dołączają do Personal PR – a z roku na rok jest nas coraz więcej – na rozwój w danym obszarze i wykorzystanie swoich kompetencji – zapowiada Katarzyna Gaudyn, Head of Media Relations w Personal PR.

Dział Media Relations ma do realizacji bardzo ambitne cele, stąd już od początku ma zbudowane mocne kompetencje projektowe do szybkiego rozwoju. Agnieszka Staniszewska, ze względu na bogate doświadczenie w tematyce media relations, przejmuje prowadzenie części projektów dla kluczowych klientów Personal PR.

– Do Personal PR dołączyłam niespełna rok temu. Wcześniej przez kilkanaście lat związana byłam z mediami. Na początku jako reporter, następnie producent oraz kierownik produkcji. Kolejne 10 lat zajmowałam się public relations m.in. w branży ubezpieczeniowej, medycznej i energetycznej. Od 2004 roku prowadzę wykłady, ćwiczenia i warsztaty z zakresu public relations, komunikacji oraz autoprezentacji. Ostatni rok był bardzo intensywny – nowe środowisko, klienci, projekty. Cieszę się, że swoim doświadczeniem mogę wspierać Dział Media Relationsmówi Agnieszka Staniszewska, Deputy Head of Media Relations w Personal PR.

 Katarzyna Gaudyn i Agnieszka Staniszewska awansowały na stanowiska zarządcze ze stanowisk Senior Account Managerek.

Ekspansja zagraniczna projektów prowadzonych przez Personal PR, rozwój projektu szkoleniowego Skillers Academy oraz coraz więcej realizacji z zakresu komunikacji wewnętrznej powodują, że firma nie wyklucza w najbliższej przyszłości stworzenia kolejnych miejsc pracy i dodatkowych pozycji w strukturze organizacyjnej.

Obecnie Personal PR współpracuje z firmami z różnych branż, m.in.: fintech, energy, finance & banking, FMCG, IT, facility management, tourism, health care, czy industry.

Comments

comments

152
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...