Awans w WALK Creative

Informacja Prasowa - 13.04.2021
189

Awans w WALK Creative

Awans w WALK Creative

Z początkiem kwietnia Sylwia Toczyłowska objęła stanowisko Account Managera w Walk Creative, spółce reklamowej specjalizującej się w branży retail, należącej do grupy marketingowej Walk.

Sylwia Toczyłowska awansowała na stanowisko Account Managera z początkiem kwietnia br. Z Walk Creative związana jest od listopada 2018 roku. Dotychczas jako Senior Account Executive prowadziła projekty dla takich Klientów jak OBI, Volkswagen, NN IP TFI, CIECH Sarzyna, HiPP czy Fundacja Kościuszkowska.

Do jej aktualnych obowiązków należy koordynacja, zgodnie z harmonogramem rocznym, kampanii BTL dla spółki Atrium European Real Estate, w tym takich centrum handlowych jak m.in. Focus w Bydgoszczy, Copernicus w Toruniu czy Molo w Szczecinie.

Branża retail w ostatnich kilkunastu miesiącach stanęła przed ogromnym wyzwaniem związanym z funkcjonowaniem podczas pandemii. Prowadzenie komunikacji dla tego segmentu stało się automatycznie równie wymagającym wyzwaniem, ale też szansą na rozwój oraz profesjonalizacje. Sylwia świetnie odnalazła się w tej rzeczywistości a jej zaangażowanie i kompetencje okazały się nieocenionymi wartościami – podsumowuje Tomasz Dembiński, CEO Walk Creative.

Comments

comments

189
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...